پیست اسکی توچال بازگشایی شد

امروز این پیست بازگشایی شده و این پیست با ظرفیت 75 نفر و 29 اتاق آماده خدمت رسانی به اسکی بازان و مسافران است.

بر اساس گزارش دقیق، همچنین مدیر کل مجموعه ورزشی تهال با تشریح امکانات و جزئیات پیست خاطرنشان کرد: در پیست اسکی توهال 2 دستگاه بالابر داریم و اسکی بازان به راحتی می توانند از قسمت بالایی به پایینی پیست حرکت کنند. . همچنین می توانید از آسانسور به صورت رایگان استفاده کنید.

از چند روز گذشته پس از بارندگی ها پیست را به صورت غیر رسمی افتتاح کرده ایم. اول کسانی که به تحصیل علاقه داشتند آمدند و از آن بهره بردند.

وی افزود: امروز پیست اسکی توهال را به طور رسمی افتتاح کردیم و امروز مشتاقان زیادی در اینجا حضور دارند تا از آن بهره ببرند. در پیست اسکی توهال، ما 1200 نفر را در خود جای می دهیم، 2 بالابر با طول های مختلف وجود دارد. ما قبلا یک ماشین داشتیم و پارسال ماشین دیگری اضافه کردیم.

مدیر کل مجموعه ورزشی «توچال» خاطرنشان کرد: ردیفی اضافه شد تا هواداران حتی در شب نیز از امکانات استفاده کنند. پارسال به جای 20 مجتمع، 20 تا شب اقامت داشتند، کسانی که در هتل اقامت می کنند می توانند از این فرصت استفاده کنند، امسال خود مجموعه یک پیست 670 طراحی و ساخته شده است، اسکی دارند. این به ما کمک می کند که حوادث کمتری داشته باشیم زیرا در یک منطقه گسترده پخش می شوند و وقتی با یکدیگر برخورد می کنند، این حوادث به حداقل می رسد.

امداد در خصوص امکانات هتل گفت: هتل 3 ستاره ریزورت یکی از مرتفع ترین هتل های کوهستانی کشور محسوب می شود و در واقع یکی از مرتفع ترین هتل های کوهستانی جهان است که شامل 30 اتاق و حدودا می باشد. 75 نفر. ما گزینه های خدمات متنوعی داریم. ما رستوران ها، کافه ها و امکانات متنوعی داریم که عاشقان می توانند هم در تابستان و هم در زمستان از آن لذت ببرند، در واقع در فصل گرما برای دوستداران کوهستان چشم اندازی طبیعی داریم. در زمستان که هوا سرد می شود، علاقه مندان به اسکی فرصت بسیار خوبی دارند تا بیایند و از این دنیای پر از برف لذت ببرند. در صورت خرید بلیط تله کابین، بقیه امکانات رایگان بوده و نیازی به پرداخت جداگانه نیست.

دکمه بازگشت به بالا