پیوستن بیش از دو هزار نفر به پویش بهرفت جوانان هلال احمر قزوین

بیش از 2000 نفر به جمعیت جوانان هلال احمر قزوین پیوستند

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین از اضافه شدن بیش از دو هزار نفر زائر و مسافر نوروزی به پویش بروفت (بهبود ترافیک) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برن از قزوین؛ نادر میرزایی در این خصوص گفت: از آغاز طرح ملی خدمات بشردوستانه جمعیت هلال احمر استان شاهد استقبال بی سابقه ای است مسافران نوروزی ما پیشرفت این پیام ها را اسکن کردیم و 2041 نفر به این پویش پیوستند.

وی افزود: در این پیام ها از مسافران و مخاطبان دعوت می شود تا در بهسازی (بهبود رفتار جاده ای) مشارکت کرده و پیمانی را امضا کنند که شامل رعایت نکات ایمنی در هنگام رانندگی است تا همواره این نکات رعایت شود. سلامتی خودم و خانواده برای ضمانت.

میرزایی خاطرنشان کرد: جوانان بشردوست اهل هلال استان قزوین با رعایت ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و بقای اجتماعی ایام نوروز آنها در پست های نوروزی مراسم مختلفی را به نمایش گذاشتند که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

وی ادامه داد: از دیگر فعالیت های خیریه جوانان در این سمت ها می توان به ارائه پیام های ایمنی و معرفی اقلام پرخطر اشاره کرد. محورهای مواصلاتی استان قزوین و سرگرمی فرزندان وی برنامه های فرهنگی، آموزشی و هنری در ایستگاه های دوستدار کودک را برشمرد.

معاون وزیر امور جوانان جمعیت هلال احمر ایالت قزوین با اعلام اینکه «طرح ملی خدمات بشردوستانه» از 25 اسفند 1392 آغاز و تا 15 فروردین 1401 ادامه خواهد داشت، ادامه داد: امیدواریم با اجرای این پویش بتوانیم گامی هر چند کوچک در کاهش تصادفات برداریم. روزها “. نوروز ارائه خدمات شایسته

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا