پیکر ۲ شهید گمنام در یاسوج تشییع شد

خبر روزانه/ کهگیلویه و بویراحمد پیکر این دو شهید گمنام پیش از ظهر امروز توسط اهالی یاسوجا مرکز استان های کگیلویه و بیار احمد تشییع شد.

حجت الاسلام سید نصیر حسینی نماینده فقها در استان قگیلو و بویراحمد روز پنجشنبه 10 دی ماه 1401 در این مراسم گفت: از مردم غیور و شهیدپرور استان انتظار می رود که دارای انبوهی باشند. و حضور حماسی در مراسم تشییع این شهدای گرانقدر.

وی افزود: عطر این شهدا در استان پررنگ است و خاطرات هشت سال دفاع مقدس را بیدار کرده اند.
وی گفت: این شهدا با تمام توان در مرزها ایستادند و مقاومت کردند و از عزت و ناموس ما دفاع کردند.
حسینی گفت: اینکه امروز میزبان دو شهید والامقام است و هر کدام برای تجدید بیعت و عهد با شهدا آمده اند مایه مباهات استان است.

در ادامه سیدعلی احمدزاده فرماندار کگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: امروز مردم یاسوج دو شهید گمنام پذیرایی کردند که پیکر این شهدا در نقاط مختلف استان تشییع می شود.

وی افزود: فلسفه زنده بودن شهدا این است که این عزیزان فقط با خدا معامله کرده اند و وجود خود را برای دین و رضای خدا عرضه کرده اند.

احمدزاده گفت: 15 دی ماه این دو شهید بزرگوار همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در منطقه «لیشتر» گچساران تشییع می شوند.

به گزارش خبر روزانه، فرماندار کگیلوه و بیار احمد با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم، خاطرنشان کرد: این دو شهید گمنام نیز جان خود را در راه دفاع از کشور فدا کردند و اکنون پس از سال ها در گوشه ای از خاک خود آرمیده اند و ما باید میزبان این شهدا باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا