ژنرال پا به توپ شد/عکس

اگر نه منظم ترین، که بی شک امیر هلخنوی یکی از منظم ترین مربیان فوتبال ایران است. اصلی که او همیشه به آن توجه ویژه ای دارد و شاگردانش باید به چارچوب تعیین شده برای حضور در تیم های تحت هدایت او پایبند باشند.

ژنرال پا به توپ شد / عکس
تیم‌های امیر هلخ نوح معمولاً قبل از شروع مسابقات طبق برنامه‌ریزی کادر فنی، زودتر از سایر تیم‌ها تمرینات خود را آغاز می‌کنند که در این فصل اینطور نبود. کسانی که تمرینات زیادی را در این فصل در سیرجان سپری کردند از سال 1401 خیلی زود کار خود را شروع کردند و بعد از اینکه لیگ برتر دوباره با استراحت اجباری مواجه شد، این روزها آمادگی در سیرجان سخت شده است. در اهواز شش بازی و اولین بازی مقابل فولاد خوزستان؛ تمرین در ورزشگاه امام علی سیرجان، جایی که امیر هلخنایی با وجود چالش های فراوانی که در دوران حرفه ای خود داشت، بار دیگر پا به توپ شد تا نشان دهد هم خودش و هم بازیکنانش انگیزه زیادی برای ادامه بازی دارند.

ژنرال پا به توپ شد / عکس
بازیکنان گلگاگر که تیم خود را با 35 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی می بینند، امیدوارند در 6 دیدار باقی مانده تا جایی که بتوانند جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا دهند، موفق باشند.
گلگهر در شش هفته باقی مانده با فولاد، کپر رفسنجانی و هواداران میهمان بازی خواهد کرد و آلومینیوم، نفت مسد سلیمان و ذوب آهن تیم هایی هستند که باید راهی سیرجان شوند و مقابل شاگردان کالا نویی صف آرایی کنند.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا