کارخانه مقوا سازی زواره بزرگترین کارخانه مقوا سازی کشور است

خبر روزانه / اصفهان رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کارخانه تولید مقوا زوارخ بزرگترین کارخانه تولید مقوا در کشور است که ساخت آن هفت سال به طول انجامیده است.

محمد بیکر کلیباف ، امشب (یکشنبه ، 26 ژوئیه) در مراسم افتتاحیه کارخانه تولید مقوا در زوارخ اردستان وی به خبرنگاران گفت: این کارخانه بزرگترین کارخانه تولید مقوا در ایران است اما البته به چهار کارخانه مانند کارخانه تولید مقوا زوارخ در ایران نیاز داریم تا واردات مقوا را به صفر برسانیم.

وی افزود: رئیس این کارخانه در زمان ساخت کارخانه از بوروکراسی اداری شکایت کرد که این کار هفت سال طول کشید اما در دو سال گذشته با تصمیم گیری های محلی در استان و استان اصفهان ، امروز شاهد بهره برداری از این کارخانه هستیم. کارخانه تولید مقوا ما یک سفر زیارتی هستیم ، در سه شیفت کاری بیش از 1000 نفر مشغول به کار خواهند شد.

به گزارش خبر روزانه ، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم در سال رفع موانع تولید بتوانیم این موانع را از طریق جهاد برطرف کنیم تا سرمایه گذاران و جوانان بتوانند بهترین محصولات را در پایین ترین سطح به دست آورند. هزینه با رویکردی مبتنی بر دانش. “با ایجاد شغل ، تولید نیز رونق خواهد گرفت.

یک هزار و 152 میلیارد تن مقوا برای ساخت کارخانه تولید مقوا اردستان زوارخ هزینه شده است ، تولید این کارخانه 45000 تن مقوا است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا