کتاب «اسلام» به زبان آلمانی منتشر می‌شود

کتاب «اسلام» مالکوم کلارک با مروری بر قرآن، آداب دینی مسلمانان و سیره پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) توسط محققان آلمانی در سپتامبر 2022 منتشر خواهد شد.

به گزارش خبر روزانه به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، هر ساله کتاب های مختلفی درباره اسلام در آلمان منتشر می شود.

به گزارش رایزنی فرهنگی کشورمان در برلین؛ در سپتامبر 2022، کتاب 350 صفحه ای مالکوم کلارک محقق آلمانی «اسلام» به زبان آلمانی با مروری بر قرآن، آداب دینی مسلمانان و زندگی نامه پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) منتشر می شود. .

“بیش از 1.8 میلیارد مسلمان در تمام قاره ها زندگی می کنند، اما ما در مورد ایمان آنها چه می دانیم؟” کلارک در کتاب می نویسد. غالباً فقط کمی در مورد قرآن، که انجیل آنهاست، و در مورد اینکه آنها پنج بار در روز نماز می خوانند و در ماه رمضان روزه می گیرند. این راهنما شما را با خاستگاه و احکام اسلام آشنا می کند و اهمیت و جایگاه پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) و قرآن و انجیل مقدس اسلام را آشکار می کند.

او در این کتاب مخاطب را با فرقه های مختلف اسلامی آشنا می کند و می بیند که چگونه اسلام با دیگر ادیان ابراهیمی سازگاری دارد، اسلام چگونه در طول زمان سازگار شده است و تحولات اخیر جهان اسلام را بررسی می کند.

در بخشی دیگر از کتاب، مالکوم کلارک درباره زندگی پیامبر اسلام (ص) صحبت می کند و گزارشی از پیشرفت تعالیم او در طول قرن ها ارائه می دهد و معنای قرآن و سهم مسلمانان را در علم بیان می کند. . علم، هنر و معماری.

درک موضوعاتی مانند باورهای رایج مسلمانان، کاوش در تاریخ اسلام از پیامبر اسلام تا به امروز، شناسایی تفاوت های فرقه های اسلامی، آشنایی با آداب و رسوم و تاریخ اسلامی، پیامبر اسلام و ریشه های اسلام، عقاید مسلمانان در مورد بهشت ​​و تعالیم جهنم. این کتاب شامل آداب اسلامی، اصول اخلاق اسلامی و سهم مسلمانان در تمدن جهانی است.

با مالکوم کلارک آشنا شوید

مالکوم کلارک محقق و موسیقیدان استرالیایی، نویسنده مجموعه کتاب های Chaneca است. این سری از کتاب ها موضوعات مختلف روز را پوشش می دهد و اطلاعات اولیه در مورد آن به زبان ساده آورده شده است.

کلارک در سال ۲۰۱۹ کتابی از مجموعه «اسلام» نوشت که به زبان انگلیسی منتشر شد و با استقبال خوبی مواجه شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا