کشفیات مواد مخدر در شهرستان قزوین 55 درصد افزایش داشته است

به گزارش خبرگزاری خبر روزانه از کازوین؛ روز پنجشنبه ، سرهنگ بیژن هدایی ، فرمانده پلیس شهرستان کازوین ، به سوالات رسانه ها در زمینه کشف مواد مخدر و مبارزه با سارقان و متخلفان پاسخ داد.

سرهنگ هدایی ارتقا of امنیت اجتماعی را از مهمترین رویکردهای پلیس دانست و اظهار داشت: به منظور تقویت امنیت اجتماعی در سال گذشته 21 پروژه در مناطق بدون حفاظت کازوین و مجموعه ای از خرده فروشان ، معتادان و سارقان اجرا شد. . در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: طرح نظارتی برای جمع آوری ، ساماندهی و تنظیم دستفروشان ، متکدیان و اصناف مانع شهروندان مانند نمایشگاه اتومبیل از طریق شهرداری و دادگستری اجرا شده است که تاکنون 23 مورد از این طرح ها اجرا شده است.

جذب

55٪ افزایش در کشف مواد مخدر

سرهنگ هدایی گفت: مواد مخدر یکی از مشکلات و معضلات جدی ما در پلیس است زیرا گروه های سنی مختلف را تهدید می کند و هیچ کس در برابر آسیب آن بیمه نمی شود و در این راستا جمع آوری خرده فروشان و معتادان از اولویت های دیگر است.

فرمانده پلیس کازوین یادآور شد: در دو ماه نخست سال جاری ، تعداد کشفیات مواد مخدر 55 درصد افزایش یافته و بیش از 126 کیلوگرم مواد مخدر جمع آوری و ضبط شده است.

وی افزود: در این راستا کشف و مبارزه با باندهای قاچاق و خرده فروشان در دستور کار جدی پلیس قرار گرفت و پیشرفت خوبی حاصل شده است.

سرهنگ هدایی گفت: همچنین شاهد افزایش بیش از 300 درصدی داروهای صنعتی هستیم که نگران کننده است و ما اصرار داریم که خانواده ها از دانش آموزان مدرسه خود مراقبت کرده و از ابتلا به جوانان جلوگیری کنند.

image_2021_6_3-17_11_35_681_NXe

لزوم ایجاد اردوگاهی طبق ماده 16 در کازوین

رئیس پلیس کازوین در مورد لزوم راه اندازی یک مرکز مراقبت از مواد مخدر مناسب گفت: “نبود اردوگاه ماده 16 یکی از مشکلات جدی ما در مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر است و بنابراین اگر این مرکز راه اندازی شود ، ما ظرف 48 ساعت قادر به حذف معتادان متجاهر است. ” سطح شهر را جمع آوری کنید.

وی افزود: با افزایش 11 درصدی دستگیری مواد مخدر و 6 درصدی خرده فروشان ، نشان داده ایم که در این زمینه جدی هستیم و اگر فرصت های دیگری فراهم شود ، موفقیت بدون تردید بیشتر خواهد شد.

سرهنگ هدایی گفت: جمع آوری قلیان از روی میزها و جابجایی سگ های ولگرد در ماشین ها و بزرگراه های عمومی از دیگر کارهایی است که پلیس انجام می دهد و طبق قانون سگ های ولگرد جرم محسوب می شوند و جریمه می شوند.

کاهش سرقت از خانه ها و اتومبیل ها در کازوین

در ادامه فرمانده پلیس شهرستان کازوین یادآور شد: با حضور موثر پلیس و اجرای برنامه های مقابله با متخلفان در دو ماهه نخست سال جاری شاهد کاهش تعداد جرایم مهم از جمله سرقت منازل هستیم. و ماشین

وی گفت: علاوه بر این میزان کشف سرقت ها در سطح شهر نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش داشته و همچنین 10 درصد دستگیری سارقان را افزایش داده ایم.

image_2021_6_3-17_11_37_397_0j9

68٪ سرقت ها کشف شد

در ادامه سرهنگ هدایی از سرعت عمل پلیس در کشف سرقت ها خبر داد و گفت: خوشبختانه به لطف توانایی های تخصصی و اطلاعات کامل پلیس بیش از 68 درصد سرقت ها کشف شده است.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر 18 کلانتری و ایست بازرسی در شهر کازوین وجود دارد که از طریق پروژه McNa برای بازسازی و بهبود کلانتری ها و بهبود کیفیت خدمات و افتخار مشتری اجرا شده است.

سرهنگ هدایی گفت: “با استفاده از پلیس های تخصصی ، واحدهای گشتی ملموس و نامحسوس و اقدامات حفاظت از محیط زیست برای اطمینان از امنیت شهر اتخاذ شده است و انتظار داریم شهروندان هرگونه تخلف را به پلیس 110 و نظرات خود گزارش دهند و انتقاد و پیشنهاد شما را تلفنی مطرح کنند 197

معتادان

لحظه های بیکار و جنایتکارانه را شناسایی کنید

وی همچنین از شناسایی جرائم و اماکن تخریب شده خبر داد و گفت: در شهر کازوین بیش از 90 مکان تخریب شده یافت که مکان های پرخطر هستند و ما شاهد حضور معتادان و مجرمان مواد مخدر و ذخیره اموال مسروقه هستیم که انتظار داریم همکاری با پلیس برای رسیدگی به مسائل در این زمینه ها

فرمانده انتظامی شهرستان کازوین افزایش طرح های نظافت محلات و کنترل و کنترل پارک ها را از اولویت های امسال دانست و افزود: از سال گذشته طرح گشت بزرگراه در دستور کار قرار گرفت و همه بزرگراه های استان را رصد می کنیم. ما برای مقابله با مواد مخدر ، اسلحه و اموال مسروقه در بزرگراه به طور شبانه روزی می جنگیم.

دکمه بازگشت به بالا