کشف نزدیک به ۱۸۰۰ کیلوگرم موادمخدر در مرزهای شرقی

فرمانده مرزبانی ناجا از کشف مرزبانان در مرزهای شرقی کشورمان تقریبا 1800 کیلوگرم مواد مخدر خبر داد.

به گزارش خبر روزانه ، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به منظور کنترل و حفاظت از مرزها و مقابله قاطعانه با هرگونه قاچاق مواد مخدر در مرز ، مرزبانان سیستان و بلوچستان در جریان فعالیت های یک نیروی انتظامی قرار گرفتند. گروه عمده قاچاق مواد مخدر. میرجاوه. و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی و تقویت اقدامات کنترلی ، این موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده اند.

وی افزود: فعالیت های گسترده شناسایی مسیرهای احتمالی قاچاقچیان و همچنین زمان برنامه ریزی شده برای انتقال مواد مخدر با خودرو به داخل کشور را مشخص کرده است. آنها کنترل منطقه را به دست گرفتند و با رهبری عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی سرویس های مرزی سیستان و بلوچستان اجازه کشف محموله مواد مخدر را دادند.

گودرزی در ادامه تصریح کرد: ماموران مرزبانی در جریان این عملیات موفق به دستگیری دو قاچاقچی و توقیف 2 خودرو حامل مواد مخدر شدند و 618 کیلو و 900 گرم انواع مواد مخدر شامل 352 کیلوگرم ، 400 گرم تریاک و 266 کیلو و 500 گرم حشیش کشف کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا همچنین از کشف بیش از یک تن مواد مخدر در ماموریت دیگر خبر داد و گفت: مرزبانان هنگ مرزی سارانسک با حرکت اشراف و شناسایی اشرافی در مناطق مرزی با سرنخ هایی در مورد قصد مهاجمان مسلح و قاچاقچیان مواد مخدر برای نفوذ به کشور برنامه ریزی دقیق عملیاتی در دستور کار تقویت اقدامات کنترلی بود.

وی افزود: با حمایت سرویس های امنیتی و رهبری عملیاتی مرزبانان سیستان و بلوچستان ، مخفیگاه قاچاقچیان کشف شد و به منظور برخورد با قاچاقچیان ، مرزبانان هنگ مرزی سارانسک کنترل منطقه و محموله های دارویی با رعایت کامل حقوق رعایت شده است.

به گزارش وب سایت پلیس ، گودری تصریح کرد: ماموران مرزبانی در این عملیات موفق شدند با بازرسی از دو قسمت منزل ، یک قاچاقچی ، یک تن و 177 کیلو و 950 گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و 46 کیلوگرم را دستگیر کنند. و 200 کشف تریاک ، 131 کیلوگرم و 750 گرم کریستال به همراه مقداری مهمات.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا