کلاهبرداری پسر مو طلایی از زنان جوان

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که با نشان دادن تابعیت کشورهای اروپایی و آمریکایی اقدام به فریب زنان و دختران جوان کرد ، خبر داد.

سرهنگ جلیل موکفای در مصاحبه با خبر روزانه گفت: “مدتی پیش تعدادی پرونده با مشکل مشابه در کلانتری 134 شهر غرب افتتاح شد.

وی در مورد روش و حیله گری به کار رفته در این پرونده گفت: “به گفته مظنونان ، به دلیل رنگ موی طلای روشن و دانش انگلیسی او خود را به عنوان یک تبعه خارجی مقیم آمریکا یا کشور اروپایی دیگر معرفی کرد. بستگان نزدیک سفارتخانه های با نفوذ “. و با شرکت در سمینارها و کنفرانس ها با زنان دوست شد. وی سپس قول ازدواج و اقامت در خارج را داد ، اعتماد آنها را جلب کرد و به خانه های این زنان رفت. اما پس از مدتی و اطلاع از موقعیت این اموال ارزشمند ، در فرصتی مناسب طلا ، تلفن های همراه و اشیای قیمتی به سرقت رفت و قربانیان متواری شدند.

بنیاد گفت این مرد در آخرین جنایت خود و هنگام تلاش برای سرقت داخل ماشین زن جوانی در غرب شهر تهران دستگیر شد و گفت: آنها وی را به کلانتری بردند و در طی آن به جرم خود اعتراف کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه این فرد قبلاً توسط پلیس دستگیر شده بود ، گفت: متأسفانه وی به دلیل نداشتن مدارک کافی آزاد شد اما این بار پرونده ای علیه وی تشکیل و به دادسرا فرستاده شد برای ادامه تحقیقات “.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا