کی روش بعد از بازی با سنگال در رختکن به بازیکنان چه گفت؟

کارلوس کی روش پس از بازی با سنگال از تک تک بازیکنان حاضر در رختکن تیم ملی تشکر کرد.

به گزارش تیم ورزشی خبرگزاری آنا، کارلوس کی روش که پس از پایان بازی از سردار آزمون به خاطر گل تساوی ایران تشکر ویژه کرد، در رختکن هر بازیکن و حتی سه بازیکنی که در دو بازی تدارکاتی مقابل اروگوئه و سنگال به میدان رفتند. آنها بازی نکردند، متشکرم.

کی روش سپس خطاب به بازیکنان گفت: از زحمات شما در این دو بازی کاملا راضی هستم، مطمئنم کیفیت فنی شما در جام جهانی نسبت به این بازی بالاتر خواهد رفت و نیازی به تاکید بر اهمیت حضور در مسابقات جهانی نیست. جام برای بازیکنان حرفه ای اجازه بدهید توضیح بدهم اما بازی شما در این دو بازی من را به آینده امیدوار کرد و اکنون مطمئن هستم که تیم بزرگی در سطح جام جهانی هستیم که در آن حرف های زیادی برای گفتن داریم.

کی روش در نظر دارد در رقابت های لیگ برتر هدایت بازیکنان ملی را برعهده بگیرد که البته با مخالفت برخی باشگاه ها و سرمربیان لیگ برتری مواجه شده است، اما کی روش معتقد است با فاصله کوتاه تا جام جهانی قطر، بازیکنان باید به میدان بروند. حداقل هفته ای یکبار دو روز در اختیار او باشد تا تمرینات خود را از دست ندهند. سرمربی تیم ملی پرتغال نیز قصد دارد در آبان ماه یک بازی تدارکاتی برگزار کند تا تیمش با آمادگی کامل به مصاف انگلیس و سایر حریفان برود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا