گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در فرهنگسرای نیاوران

نمایشگاه «هنر انقلاب» همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و آغاز هفته هنر «انقلاب اسلامی» در فرهنگسرای نیورانا برگزار می شود.

به گزارش خبر روزانه و به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی، نمایشگاه «هنر انقلابی» متشکل از آثار تجسمی با موضوع تبلیغات انقلاب اسلامی، بنیاد فرهنگی روایت فتح و مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر روز شنبه 20 فروردین 1401 در فرهنگسرای نیاورا برگزار می شود.

در نمایشگاه «هنر انقلاب» 50 پوستر از انقلاب، 18 تابلوی نقاشی، 21 عکس، 30 پوستر با موضوع هفته هنر انقلاب برگرفته از آثار شهید آوینی و همچنین 3 قطعه عکس در ابعاد بزرگ به نمایش گذاشته شده است. عکاس فرانسوی میشل استبون از وقایع انقلاب. انقلاب.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه 20 و 19 فروردین از ساعت 15 الی 19 از ساعت 15 الی 19 در محوطه باز فرهنگسرای نوران و با همکاری مرکز آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری برگزار می شود. کلاس های مستر هنرهای زیبا را از فرهنگسرای نوران برگزار کرد. این مرکز و با حضور بیش از 40 هنرمند در رشته های خوشنویسی، مجسمه سازی و نقاشی برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند از 10 تا 12 فروردین ماه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در روزهای عادی از ساعت 10 الی 18 و روزهای تعطیل از ساعت 14 الی 18 از نمایشگاه “هنر انقلاب” دیدن کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا