گل بچه گانه‌ای خوردیم/ فوتبال ایران از نظر سخت افزار عقب است

به گزارش شفاف، میتب حسینی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، گفت: امروز هر سه امتیاز بازی را به دست آوردیم و در هر دوی این بازی ها. نیمه های خوبی را سپری کردیم، فرصتی به تیم حریف ندادیم و متاسفانه گل بچه ها را از دست دادیم.

وی ادامه داد: در بازی با آلومینیوم اراک سیستم خود را تغییر دادیم و نیمی از حریف را تحت فشار قرار دادیم و اجازه ندادیم دو هافبک وسط این تیم که بازیکنان بسیار خوبی هستند، خوب بازی کنند. و خوب بازی کن.” یاد بگیر خوب کار کنی.

سرمربی تیم فوتبال «پیکان» درباره داوری در این دیدار نیز گفت: درباره داوری نمی توانم به طور قطعی بگویم اما پنالتی را که برگزار شد برگرداند و موقعیت های دیگری هم وجود داشت. ما باید از داوران نخبه خود بیشتر استفاده کنیم و شرایط به گونه ای است که تیم ها آسیب نبینند.

حسینی درباره حرفه ای بودن فوتبال ایران و فضای سخت افزاری باشگاه پیکان نیز گفت: تیم فوتبال پیکان زمین و سالن های سرپوشیده ویژه دارد و باشگاهی است که کمترین فضا را دارد اما در فوتبال ایران از نظر باید با آن موافق باشیم. از سخت افزار داریم و دیگر با شعار چیزها پیش نمی رود و اگر بخواهیم در فوتبال جلو برویم باید تکنیک درستی از لحاظ تجهیزات ایجاد کنیم، چون الان عقب هستیم.

دکمه بازگشت به بالا