یزدی‌ها با شکست مس حریف فولاد سیرجان شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، امروز (جمعه 6 اسفند) دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی جام سردار دهلی که از پنجشنبه 5 اسفندماه در سالن فدراسیون آغاز شده بود با برگزاری دو دیدار به پایان رسید.

در آخرین دیدار امروز تیم های کپر رفسنجان و مقاومت شهداب یزد به مصاف هم رفتند که یزدی ها در اولین دیدار با نتیجه 3 بر 2 پیروز شدند و شاگردان علیرضا تالوکیان برای دومین بار این تیم را شکست دادند و راهی نیمه نهایی شدند.

تیم مس رفسنجان که برای اولین بار وارد لیگ برتر مردان می شود در این دیدار علیرغم شایستگی خود با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.
شاگردان اسماعیل بادرنگین در ست های دوم و سوم این رقابت ها با امتیازهای 25 بر 21 و 25 بر 23 پیروز شدند اما در ست های اول، چهارم و پنجم به ترتیب با نتایج 25 بر 21، 25 بر 19 و 26 بر 24 مغلوب شهداب شدند. یزد.

کیوان عابدزاده به عنوان داور اول، مهدی نویدی (داور دوم) و مسعود یزدان پناه به عنوان قاضی تایید تصویری این دیدار را بر عهده داشتند. شهباز صدری و حسین پورکاشیان نیز ناظران فنی و داوری این دیدار بودند. در ست پنجم این مسابقه دو کارت قرمز و هر تیم یک کارت داشت.

حریف رویارویی شهداب یزدا در این مرحله تیم فولاد سیرجان ایرانیان خواهد بود که در اولین دیدار امروز خود به دومین پیروزی خود مقابل لبنیات هراز آمل دست یافت و راهی نیمه نهایی شد.

روز گذشته مبارک سپاهان اصفهان و پیکان تهران با شکست حریفان خود راهی نیمه نهایی شدند تا با یکدیگر دیدار کنند.

بدین ترتیب در مرحله نیمه نهایی فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و مقاومت شهداب یزد تیم های پکان تهران و سیجان فولاد ایران در دو برد از سه مسابقه به مصاف هم می روند تا تیم های برنده به دیدار نهایی راه پیدا کنند.

جمعه سیزدهم و یکشنبه پانزدهم اسفندماه در سالن والیبال فدراسیون یک دور نیمه نهایی لیگ برتر 1400 آقایان برگزار می شود و در صورت نیاز به سومین بازی، این دیدارها هفدهم اسفندماه برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا