یک استقلالی گزینه جانشینی طارمی در پورتو!

با درخشش مهدی طارمی در فصول اخیر در لباس پورتو پرتغال این ستاره تیم ملی ایران مشتریان دست به نقدی دارد که حاضر هستند او را در زمستان به خدمت بگیرند. آ.ث میلان و اینترمیلان دو تیم همشهری و ایتالیایی از مهم‌ترین مشتریان این مهاجم ایرانی در زمستان خواهند بود.

با توجه به جدایی قریب‌الوقوع طارمی، باشگاه پورتو باید در پی جذب جانشین این بازیکن و مهاجم گلزن خود باشد. از این‌رو حالا بسیاری از رسانه‌های پرتغالی مدعی شدند که در صورت جدایی طارمی در زمستان سال ۲۰۲۴ مدیران باشگاه پورتو برای جذب جانشین وی به سراغ مامه‌ بابا تیام ستاره سنگالی تیم کایسری اسپور ترکیه خواهند رفت.

ستاره اسبق استقلال هم‌اکنون با ۸ گل زده در کنار مائورو ایکاردی در صدر جدول گلزنان سوپرلیگ ترکیه قرار دارد. این مهاجم سنگالی در جام ملت‌های آفریقا نیز موفق شد با تیم ملی کشورش به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

258 258

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا