۱۰ تابلوی بزرگ تبلیغاتی در محورهای اصلی لرستان نصب می شود

به گزارش لرستان خبر روزانه، عطا حسن پور گفت: 10 بیلبورد بزرگ با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان به منظور آشنایی با مسیرها و هدایت بهتر گردشگران به جاذبه های گردشگری لرستان نصب می شود. . در محورهای اصلی لرستان نصب شده است.

وی افزود: در نشستی با مدیرکل و کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اشاره به اینکه جاده یکی از مهم ترین زیرساخت های گردشگری لورستون است، افزود: با نصب این تابلوها گردشگر به خوبی جهت گیری می شود. از ابتدای سفر تا پایان سفر که نیازمند تعامل و همکاری هر دو دستگاه اجرایی است.

حسن پور تصریح کرد: در این جلسه در خصوص مجوزهای ایجاد مجتمع های خدماتی اجتماعی و خانگی، برگزاری تورهای گردشگری در سطح جاده ها، مبارزه با گروه های غیر مجاز بین راهی، ارائه خدمات گردشگری، ساماندهی راه های منتهی به جاذبه های گردشگری و… تصمیماتی اتخاذ شد. .

مدیر عامل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان نیز در این جلسه گفت: تاکنون در حوزه راهداری و محورهای گردشگری استان از جمله آبشار ورک چم چیت، تونل برفی و … و 17 کار خوبی انجام شده است. مجتمع های خدمات اجتماعی در استان در حال ساخت هستند.

شیروانی اولویت نصب تابلوها را ایمنی در محل نصب عنوان کرد و افزود: آمادگی هرگونه همکاری با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و لرستان در خصوص نصب تابلوهای تبلیغاتی مبنی بر رعایت ایمنی تردد را داریم. قوانین.

46

دکمه بازگشت به بالا