۱۲ طرح بهداشت و درمان در استان سمنان افتتاح شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سید محمد رضا هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین، بابیان اینکه همزمان با افتتاح ۶۷۹ طرح حوزه سلامت کشور ۱۲ طرح بهداشت و درمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود نیز به بهره برداری رسیدند، ابراز داشت: این طرح‌ها یادگار ارزشمند دولت سیزدهم برای ارائه خدمات بهتر به مردم است.

وی با بیان اینکه مهمترین این طرح‌ها احداث مرکز جامع پیشگیری و درمان سرطان در شهر سمنان بود، افزود: این مجموعه به نام رئیس جمهور شهید دکتر رئیسی نام گذاری شده است.

استاندار سمنان از افتتاح انبار استراتژیک دارو و ملزومات پزشکی در سمنان خبر داد و ابراز داشت: این مجموعه با ذخیره سازی شش ماهه انواع دارو برای مواقع اضطراری کاربرد دارد.

هاشمی در ادامه تصریح کرد: ستاد شبکه بهداشت و درمان گرمسار، افتتاح ششمین پایگاه پیش بیمارستانی سمنان و افتتاح آزمایشگاه طبی شبکه بهداشت و درمان شهر سرخه دیگر طرح‌های مهم بودند.

وی افزود: توسعه بلوک زایمان بیمارستان بهار و طرح و توسعه بخش تخصصی و فوق تخصصی اطفال این بیمارستان در شاهرود دیگر طرح‌هایی بود که با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید و ۱۰۰ تخت به تجهیزات این مجموعه اضافه کرد.

دکمه بازگشت به بالا