۱۸۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۲ نفر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه تا امروز ۲۴ دی ماه، ۱۸۴ بیمار مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا قلب در اصفهان پیدا شدند که ۷۸ نفر نیز در بیمارستان بستری شدند. دوره زمانی.

در حال حاضر 232 بیمار مبتلا به عروق ویروس کرونا در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که از این تعداد 32 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند.

همچنین طی 24 ساعت گذشته 55 بیمار مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا بهبود یافته از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

مجموع فوتی های ناشی از بیماری عروق ویروس کرونا قلب با احتساب مرگ های دقیق و مشکوک در 24 ساعت گذشته دو نفر بوده که یکی از آنها شناسایی و یک نفر مشکوک به بیماری عروق ویروس کرونا قلب بوده است.

همچنین طبق اعلام این موسسه از ابتدا پشت سر هم تاج: تاکنون یک میلیون و 305 هزار و 956 بیمار مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا تعریف شده و مشکوک به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند که از این تعداد 430 هزار و 495 بیمار مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا قلب هستند.

از ابتدای این پشت سر هم در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، 17 هزار و 358 بیمار مشکوک به بیماری عروق ویروس کرونا قلب و بیماران خاص فوت کردند که از این تعداد 11 هزار و 17 نفر به طور قطعی فوت کردند و 6 هزار و 341 نفر مشکوک به بیماری عروق ویروس کرونا بودند.

127 هزار و 846 بیمار عروق ویروس کرونا بهبود یافته از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

دکمه بازگشت به بالا