۳۰ پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد محسن مرادی در مراسم جشن بهترین محققان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر ساده (ع) ، با تأکید بر اینکه کار تحقیقاتی زمان بر و طاقت فرساست ، گفت: همه حوزه ها باید به کار علمی دانشگاه کمک کنند. دانشگاه برای رسیدن به اهداف تحقیقاتی خود


بیشتر بخوانید:

ما از پژوهشگران برجسته دانشگاه اسلامی یزد -آزاد قدردانی می کنیم


وی با بیان اینکه تلاش ، تعهد و تعهد فرد نسبت به سازمان و جامعه از جمله کارهای تحقیقاتی لازم است ، افزود: نباید فقط درآمد حاصل از کارهای تحقیقاتی باشد؛ بلکه مهم این است که تحقیقات مشکلات جامعه را از نظر حل مساله حل کند.

از 30 پژوهشگر برجسته دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تجلیل شد

رئیس دانشگاه اسلامی استان آزاد خراسان رضوی ادامه داد: البته دانشگاه به دلیل مأموریت خود نسبت به مشکلات جامعه بی تفاوت نیست ، بنابراین می تواند درآمد دانشگاه غیر شهروندان را در سایه بازی های نقش آفرینی به ارمغان آورد. در زمینه های اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و دیگر زمینه ها. “

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد همچنین گزارشی از مهمترین فعالیتها و دستاوردهای پژوهشی این دانشگاه طی یک سال گذشته ارائه کرد و توضیح داد: 20 عنوان کتاب در حوزه خدمات پژوهشی ارائه شد که از این تعداد پنج کتاب مجلدات منتشر شد

سعید حیات مقدم از احیای مجوز انتشار دانشگاه خبر داده و گفته است که از 456 واحد تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد یکی از 12 واحدی است که مجوز انتشار دارد.

از 30 پژوهشگر برجسته دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تجلیل شد

وی با بیان اینکه مرکز رشد شعبه مشهد در بین بیش از 130 مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اولین نقاط رشد و مراکز تحقیقاتی را کسب کرده است ، ادامه داد: غرفه شعبه مشهد همچنین برنده نمایشگاه تحقیقات و فناوری در استان خراسان رضوی شد.

اخذ مجوز برای اولین مرکز مستند کشور ، دیپلم و کتابخانه در شعبه مشهد

معاون تحقیقات و فناوری واحد مشهد تاسیس مرکز فناوری های هوشمند و سلامت را یکی از جوایز واحد مشهد دانست و اظهار داشت: در زمینه آزمایشگاه ها ، آزمایشگاه شیمی آکرودیت رازی مجوز از ایران دریافت کرده است. مرکز اعتباربخشی.

هایت مگاددام تاکید کرد: “مجله زمین شناسی مشهد” بالاترین و معتبرترین مجله زمین شناسی کشور است.

از 30 پژوهشگر برجسته دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تجلیل شد

وی از صدور مجوز اولین مرکز اسناد کشور ، جوایز و کتابخانه ها در شعبه مشهد خبر داد و خاطرنشان کرد که این مرکز به زودی در شعبه مشهد تأسیس می شود.

معاون تحقیقات و فناوری واحد مشهد به انعقاد چندین قرارداد برای پروژه های فوق برنامه از طریق دفتر ارتباطات صنعتی توجه کرد و توضیح داد: آب ، فاضلاب و …

در پایان این مراسم از حدود 30 نفر از محققان و کارکنان برجسته دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

به گزارش آنا ، مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه اسلامی آزاد مشهد با حضور رئیس دانشگاه اسلامی خراسان رضوی ، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاون رئیس دانشگاه برگزار شد. برای تحقیق و فناوری مشهد و گروهی از محققان برتر.

از 30 پژوهشگر برجسته دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تجلیل شد

انتهای پیام / 4103/4062 /

دکمه بازگشت به بالا