۸ جشنواره بین‌المللی میزبان «قصیده گاو سفید»

«قصیده گاو سفید» به کارگردانی مشترک بهتاش سنایی و مریم مقاد تهیه‌کننده گلمرضا موسوی ظرف یک ماه آینده در هشت جشنواره بین‌المللی معتبر شرکت می‌کند.

به گزارش خبر روزانه، فیلم «قصیده گاو سفید» به اجراهای بین المللی خود در چندین جشنواره بین المللی از جمله تسالونیکی (یونان)، دنور (آمریکا)، فیلم های جنوب (اسلو)، برانزویک (آلمان)، استکهلم (سوئد) ادامه می دهد. ، فیلادلفیا. در ماه نوامبر، ایالات متحده (ایالات متحده آمریکا)، دنیای زنان (آلمان) و فیلم های آسیایی (هنگ کنگ) شرکت خواهند کرد.

شصت و دومین جشنواره فیلم تسالونیکی از 2 تا 3 نوامبر در یونان برگزار شد و بخش قصیده گاو سفید در بخش افق های باز به نمایش درآمد.

سی و دومین جشنواره فیلم استکهلم نیز در تاریخ 4 تا 9 نوامبر در سوئد برگزار می شود که در بخش مسابقه قصیده ای برای گاو سفید خواهد داشت. صد فیلم از 8 کشور در این رویداد معتبر اروپایی شرکت خواهند کرد، جایزه یک عمر دستاورد جین کمپیون و جایزه ویژه جشنواره به یواخیم تریر تعلق خواهد گرفت.

چهل و چهارمین جشنواره فیلم دنور، 2-4 نوامبر، سی امین جشنواره فیلم فیلادلفیا، 2-3 اکتبر، و سی و پنجمین جشنواره فیلم برانچویگ، 2-3 نوامبر (4-09 نوامبر)، بیست و یکمین جشنواره زنان جشنواره جهانی فیلم از 4 تا 3 اکتبر در برلین آلمان و هجدهمین جشنواره فیلم آسیایی هنگ کنگ از 2 تا 23 نوامبر (1 اکتبر تا 4 نوامبر) نیز میزبان فیلم “قصیده به گاو سفید” بود.

سی و یکمین فیلم از جشنواره جنوب از 2 تا 3 نوامبر در اسلو نروژ برگزار می شود.

مریم مقام، علیرضا تانی فر، آوین پوررافی و پوریا رحیمی سام بازیگران اصلی این فیلم هستند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا