۹ دی سرفصلی جدید در تعمیق پیوند امت با آرمان‌های امام و رهبری

سیدحسن هاشمی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند با تقدیر از حضور اقشار مختلف مردم در مراسم بزرگداشت روز نهم، گفت: آتش فتنه ولایت را روشن کردند.

وی با بیان اینکه در نهم دی ماه فصل جدیدی در تعمیق پیوند اندیشه اسلامی با آرمان های امام خمینی (ره) و وفاداری مجدد به رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای گشوده شد، تاکید کرد: با معاندان داخلی و خارجی قرار گرفت. بیشتر)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: دشمنان ایران باید بدانند که مردم همواره با هوشیاری از ارزش‌های متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده‌اند و بنیان‌های عقیدتی و انقلابی آنان تضعیف نخواهد شد. جاسوسی از رسانه های مخالف».

کاوش در مسیر فرهنگ مقاومت و بصیرت در پرتو مکتب سردار دهلی

سلیمانی هاشمی با گرامیداشت سالروز شهادت سردار حاج کاسم گفت: در پرتو مکتب این سردار بزرگ و عزیز راه فرهنگ مقاومت و بصیرت به روشنی روشن می شود.

وی با بیان اینکه در روزهای آتی و در هفته بصیرت و مقاومت در دانشگاه آزاد اسلامی برنامه های متنوع فرهنگی با عنایت به حضور بزرگواران و فرماندار بیرجند در یادواره شهدای اسلام برگزار می شود، گفت: این برنامه ها در قالب برنامه های متنوع فرهنگی برگزار می شود. دانشگاه آزاد بیرجند که چندی پیش برگزار شد. این حضور حماسی و انقلابی اوج درک انقلابی مردم محترم و استاندار بیرجند بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند افزود: در سند تحول و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی که اخیراً توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد، به مسائل فرهنگی و معنوی توجه ویژه ای شده است. ترویج فرهنگ و تفکر پایه

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی تأکید کرد: انقلاب امام خامنه‌ای ادامه دهنده راه پیشرفت و تعالی خواهد بود.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا