19 کرونایی در منچستریونایتد! – خبر روزانه

به گزارش خبرگزاری خبر روزانه; چند روز قبل از بازی تاتنهام مقابل رنو در لیگ اروپا، آنتونیو کونته اعلام کرد که بحران تاج به اردوی تیم لندنی رسیده است. او گفت: “هشت بازیکن و 5 کارمند، اما مشکل این است که هر روز افراد جدیدی داریم که تاج را در اختیار دارند. افرادی که دیروز تست را قبول نکردند، اما امروز قبول شدند. ما هنوز این بیماری را داریم.” مربی ایتالیایی. “و این یک مشکل جدی است.”

این شروع یک بحران جدی ویروس کرونا در لیگ برتر انگلیس بود. در روزهای اخیر رسانه های این کشور مدعی شده اند که تمرینات منچستریونایتد به دلیل بیماری چند تن از اعضای تیم در تاج به حالت تعلیق درآمده است. این موضوع توسط منچستریونایتد تایید شد تا بازی شب گذشته مقابل برانتفورد به تعویق بیفتد.

از سوی دیگر گفته می شود چند تیم دیگر نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و حتی شب گذشته تایید شد که 42 تست برای تاج در هفته گذشته در لیگ برتر انگلیس مثبت بوده است. در همین رابطه، تلگراف بیانیه غافلگیرکننده ای داد و اعلام کرد که 19 تست از کارکنان منچستریونایتد مثبت بوده است. البته هیچ یک از این موارد مثبت بیماری عروق بیماری کرونا قلب اعضای تیم اول ثبت نشده است، اما همچنان می توان گفت که در خطر هستند و مشخص نیست در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید: انتقاد کارلوس کی روش از علیرضا فغانی / عکس

253 251

دکمه بازگشت به بالا