21 طرح آب و فاضلاب در استان قزوین در هفته دولت افتتاح می شود

21 پروژه آبرسانی و فاضلاب استان قزوین در هفته دولت افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: همزمان با هفته دولت 21 پروژه آب با وام 173 میلیارد تومانی در شهرها و روستاهای استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبر روزانه از قزوین؛ داراب بروندی گفت: به مناسبت هفته دولت خبرهای امیدوارکننده ای برای مردم استان داریم و تعدادی از پروژه های مهم آبی استان آماده بهره برداری است.

بیروندی تصریح کرد: برای رفع کمبود و تامین آب پایدار شهرها و روستاها امسال 21 پروژه عمرانی آب شرب با وام معادل 173 میلیارد و 600 میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

وی بیان کرد: از این طرح ها هفت پروژه در مناطق شهری با اعتبار 144 میلیارد و 600 میلیون تومان و 14 پروژه در مناطق روستایی استان با 29 میلیارد تومان وام وجود دارد.

1592992267753

مدیر کل آبفای قزوین یادآور شد: با افتتاح پروژه های مذکور کمبود آب شرب 146 هزار نفر از جمعیت شهری و 7150 خانوار روستایی برطرف می شود.

بیروندی گفت: حجم عملیات عمرانی انجام شده در مناطق شهری شامل 37 کیلومتر خطوط برق، حفاری 10 حلقه چاه با ظرفیت 305 لیتر بر ثانیه است.

این مسئول گفت: یک حلقه چاه، پنج مخزن، یک ایستگاه پمپاژ، هشت کیلومتر خطوط برق و 11 کیلومتر بهسازی شبکه نیز در محدوده اقدامات اجرایی در روستاها قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: اجرای طرح های مذکور با توجه به محدودیت های مالی دولت اجرا شد اما با عزم جدی مسئولان دولت اجازه محدودیت های مالی را ندادیم. ایجاد وقفه در ارائه خدمات به مردم.

4444

وی گفت: در هفته دولت بسیاری از پروژه های آبرسانی و فاضلاب در شهرها و روستاهای استان قزوین توسط دولت سیزدهم به بهره برداری می رسد و امیدواریم ذائقه مردم عزیزمان در اقصی نقاط استان شیرین باشد. ” خدمات عمومی بیش از گذشته و رضایت آنها جلب خواهد شد.

بیروندی در پایان تاکید کرد: برای تداوم خدمات شرکت آب و جلب رضایت مردم، شهروندان و روستاییان باید به مدیریت مصرف آب و صرفه جویی در مصرف آب توجه جدی داشته باشند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

با توجه به نتایج رای گیری 0 تعداد بازدیدکنندگان

دکمه بازگشت به بالا