950 میلیون کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه شهید رجایی تولید شد950 میلیون کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه شهید رجایی تولید شد

معاون مهندسی و برنامه ریزی نیروگاه شهید رجایی قزوین گفت: در دی ماه امسال بیش از 950 میلیون کیلووات ساعت انرژی پاک در واحدهای نیروگاه شهید رجایی تولید و به شبکه سراسری تحویل شد.


به گزارش خبرگزاری برن از قزوین؛ نقل قول از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شاه رجایی، جواد دوستی قائم مقام در تشریح حجم تولید انرژی در مهندسی و برنامه ریزی نیروگاه بیان شد: در دهمین ماه سال جاری حجم تولید 980 میلیون و 704 هزار کیلووات ساعت بوده است. انرژی شبکه برق واحدهای گرمایشی و سیکل ترکیبی نیروگاه شهید رجایی قزوین ساخته و تحویل شبکه سراسری می شود.

دلی دوستی به سهم تولید لوازم گرمایشی و سیکل ترکیبی در دی ماه اشاره کرد و گفت: از این میزان تولید انرژی 343 میلیون و 571 هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای سیکل ترکیبی و 637 میلیون و 133 هزار کیلووات ساعت نیروگاه است. انرژی در واحدهای نیروگاهی بخار تولید می شود.

وی یادآور شد: این میزان انرژی به دست آمده و اکنون یک واحد گاز برای تعمیرات اساسی و یک بخاری نفتی نیروگاه برای تعمیرات نیمه اساسی از زنجیره تولید حذف شده است.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:

ارز در

با دوستان به اشتراک گذاشتن:

دکمه بازگشت به بالا