عمومیبرترینهای کسب و کار

رسیدن به صدر نتایج گوگل

در صدر نتایج جستجوی گوگل باشید !

روش های قرار گرفتن در صدر نتایج جستجو

الف: بهینه سازی سایت SEO

ب: استفاده از سیستم   Google Adwords که در حوزه SEM است.

الف:

برای رسیدن به صدر رکوردهای جستجو در روش الف دو عامل مهم تأثیر گذار هستند:

  1. عملیات انجام شده در طراحی و مباحث فنی سایت ( On-Page )
  2. عملیاتی که پس از طراحی بر روی سایت انجام میگیرند ( Off-Page )

همواره مورد اول بسیار مورد توجه بوده و این اطمینان خاطر وجود دارد که تمام نکات فنی در سایت شما رعایت شده و همچنین همگام با تکنولوژی های جدید بروز رسانی میشود. سیستم مدیریتی کنترل پنل به گونه ای است که در هنگام درج محتوا تمامی نکات مربوط به آن را کنترل و در کد صفحه مربوطه تعبیه خواهد کرد.

اما این به تنهایی جهت کسب رتبه مورد انتظار در گوگل کافی نیست. باتوجه به تغییراتی که طی سال های گذشته در موتور جستجوی گوگل انجام شده است، کسب رتبه های بالا در نتایج جستجو نیازمند وجود محتوای غنی و دسته اول در مورد کلمه های کلیدی مورد نظر، بروز رسانی های موردی و برخی تکنیک های ساده دیگر است.

باتوجه به اینکه کلیه مباحث مرتبط با سئوی On-Page به صورت کامل پوشش داده میشود. با انجام موارد مربوط به سئوی Off-Page نتایج بسیار خوبی را شاهد خواهید بود.

در صورتی که تمایل دارید مباحث مربوط به سئوی Off-Page را متخصصان ما برای شما انجام دهند، میتوانید درخواست خود را به صورت زیر اعلام نمایید:

– اعلام کلمات کلیدی مورد نیاز و رتبه مورد انتظار جهت برآورد هزینه از طریق کلیک بر روی آدرس سایت

– توجه نمایید حداقل هزینه برای هر کلمه کلیدی به صورت ماهانه محاسبه میگردد و قیمت پایه هر کلمه کلیدی 250 هزار تومان است.

– در انتهای هر ماه گزارش عملیات انجام شده و همچنین پیشرفت وضعیت سایت برای شما ارسال میگردد.

مزایای این روش

– هزینه کمتر

معایب این روش

– زمان بر است(حداقل 2 ماه بعد از شروع عملیات نتایج بدست می آید).

– تنها برای کلماتی محدود میتوان نتایج مورد انتظار را کسب کرد.

– ماندن در جایگاه بدست آمده نیاز مند فعالیت مستمر و ادامه عملیات انجام شده است در غیر این صورت با وجود رقبای فعال تر نتایج جابه جا میشوند.

ب:

در این روش شما با پرداخت هزینه برای هر کلیک میتوانید تعیین کنید برای هر تعداد کلمه دلخواه در رتبه اول یا رتبه دلخواه نتایج جستجو در زمان های دلخواه قرار گیرید.

درآمد اصلی موتور جستجوی گوگل از همین سیستم تأمین میگردد. جهت راه اندازی این سیستم میتوانید درخواست خود را مطابق زیراعلام نمایید:

– اعلام کلمات کلیدی مورد نیاز و رتبه دلخواه  از طریق کلیک بر روی آدرس سایت

– توجه نمایید حداقل هزینه جهت شارژ حساب 250 هزار تومان است.

– در انتهای هر روز گزارش مصرف شارژ از طریق گوگل به ایمیل شما ارسال میگردد .

مزایای این روش

– آنی بودن نتایج ( 3 ساعت پس از سفارش میتوانید سایت خود را در رتبه 1 نتایج گوگل ببینید)

– به صرفه بودن

–  امکان انتخاب نامحدود کلمه کلیدی

معایب

– به محض اتمام شارژ  سایت شما تا شارژ مجدد نمایش داده نمی شود.

پس از دریافت درخواست، جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته میشود.

سئو سایت و رسیدن به صدر نتایج گوگل

اگر صاحب وب سایت باشید، حتما خیلی دوست دارید که سایت شما در نتایج صفحه اول گوگل نمایش داده شود. صفحه اول گوگل برای هر وب سایتی، ارزشمند است. در صورت حضور وب سایت شما در صفحه اول گوگل، شما می توانید ترافیک هدفمند بالایی از کاربران مخاطب خود را به صورت رایگان به سمت سایت خود هدایت کنید. برای رسیدن به صفحه اول گوگل، شما باید از سئو سایت کمک بگیرید!

میشه درباره سئو سایت بیشتر توضیح بدهید؟

سئو چیست ؟ معنای لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد. تمامی فعالیت های استاندارد که شما برای کسب بهترین رتبه در نتایج جستجوی موتور جستجویی مانند گوگل انجام می دهید سئو SEO نام دارد.

چگونه سایت خود را سئو کنم؟

سئو سایت یک رشته تخصصی است که برای پیاده سازی آن حتما بایست از آموزش سئو استفاده کنید. شما می توانید با آموزش SEO، اقدامات لازم برای بهبود و ارتقاء رتبه سایت در گوگل را شخصا بر روی سایت خود پیاده سازی کنید و در بازه ای مناسب به صفحه اول گوگل دست پیدا کنید.

کجا سئو سایت را آموزش ببینم؟

متخصصان با برگزاری دوره های تخصصی در موضوع آموزش سئو ، به شما کمک می کنند که هر چه سریع تر و با کیفیت بالا سئو سایت را به صورت حرفه ای آموزش ببینید و بتوانید در کلمات کلیدی مورد نظر خود، رتبه صفحه اول گوگل را بدست بیاورید.

آموزش سئو سایت چقدر طول می کشد؟

برای اینکه شما بتوانید به صورت حرفه ای بر تمامی امور سئو سایت مسلط شوید، به حداقل یک ماه آموزش مستمر نیاز دارید. پس از یک ماه به راحتی می توانید تمامی اصول سئو سایت را بر روی سایت خود به صورت یک کارشناس حرفه ای سئو پیاده سازی کنید.

سرفصل های دوره آموزش SEO چیست؟

برخی از سرفصل های دوره آموزش سئو به شرح ذیل است:

  • آموزش مقدماتی سئو
  • آموزش و اجرای سرعت بهینه سازی سایت
  • تحقیق جامع کلمات کلیدی و آنالیز رقبا
  • تدوین استراتژی سئو
  • آموزش تولید محتوای صفحات سایت
  • آموزش کامل گوگل سرچ کنسول
  • آموزش گوگل آنالیتیکس و تحلیل آن
  • آموزش لینک سازی خارجی (بک لینک – رپورتاژ – PBN) و …

آیا می شود به جای آموزش سئو ، سفارش سئو به شما بدهیم؟

بله. شما می توانید تمامی امور سئو سایت را به صورت کامل به شرکت ما واگذار کنید. در این حالت شما تمام تمرکز خود را بر روی فروش و مدیریت وب سایت قرار می دهید و خیالتان از هر جهت برای سئو سایت کاملا آسوده است.

شما چه خدماتی در سئو سایت ارائه می دهید؟

خدمات ما به ۳ دسته تقسیم بندی می شود:

۱. مشاوره و تدوین استراتژی سئو سایت

در این زمانه که شغل ها تخصصی شده، هر چند انجام آنها ساده به نظر برسه اما خوب هست که برای افزایش عملکرد و مدیریت زمان  تا جایی که امکان دارد کارها را به متخصصین واگذار کنیم. مشاور سئو سایت یکی از همین امور است. شما به جای تمرکز بر روی سئو سایت و انجام سئو به صورت آزمون و خطا، خیلی سخت تر می توانید به نتیجه مطلوب خود در بهینه سازی وب سایت دست پیدا کنید تا زمانی که در کنار یک مشاور سئو سایت حرفه ای این کار را انجام می دهید.

خدمات مشاوره سئو سایت ما ترکیبی از شناخت، برنامه‌ریزی، استراتژی، تحلیل و آموزش است.خدمات ما در زمینه مشاوره آنلاین سئو سایت، راهنمایی برای انتخاب بهترین مسیر در جهت رسیدن به هدف مورد نظر شما در رسیدن به صفحه اول گوگل است.

۲. پیاده سازی و اجرای سئو سایت

در مواقعی که شما زمان و یا شرایط پیاده سازی سئو سایت را نداشته باشید، می توانید به جای مشاوره سئو سایت از خدمات پیاده سازی و اجرای سئو تیم ما کمک بگیرید.

در این حالت ما تمامی نکات مهم و اساسی را برای رسیدن سایت شما به صفحه اول گوگل به صورت گارانتی شده پیاده سازی می کنیم.

در این شرایط دیگر شما با خیالی آسوده به امور فروش و مدیریت سایت می پردازید و پس از مدتی از نتایج افزایش ترافیک سایت که توسط سئو سایت بدست آورده اید لذت می برید.

۳. خدمات بک لینک حرفه ای

بک لینک چیست ؟ بک لینک، لینکی است که از سایت دیگر به سایت شما داده می شود. به فرآیند دریافت یک لینک از دیگر سایت های اینترنتی به سایت شما بک لینک سازی می گویند.

یکی از روش های موثر در رسیدن به صفحه اول گوگل، دریافت بک لینک معتبر است. دریافت بک لینک های با کیفیت از سایت های معتبر، کمک قابل توجهی به شما در مسیر سئو سایت می کند.

شما با خرید بک لینک می توانید اعتبار سایت خود را برای ربات های گوگل افزایش دهید و با این کار سرعت رسیدن به صفحه اول گوگل را سریع تر کنید.

در صورت سفارش سئو به شما، رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان می برد؟

مدت زمان اجرای پروژه سئو به شرایطی چون رقابت کلمات کلیدی، جایگاه فعلی سایت و بستر های تعبیه شده سئو در طراحی سایت شما بستگی دارد. به همین دلیل نمی توان بازه دقیقی از مدت زمان اجرای پروژه سئو را از پیش مشخص کرد.

چراکه برخی از کلمات رقابت بالایی داشته و یا ممکن است جایگاه فعلی شما در آن کلمات نزدیک به صفحه اول گوگل باشد. اما میانگین مدت زمان سئو سایت را می شود بین ۳ تا ۶ ماه کاری تخمین زد که البته قطعا برای شرایط هر وب سایت و کلمه کلیدی مورد نظر می تواند کمتر و یا بیشتر باشد.

بین آموزش سئو و سفارش سئو کدام را پیشنهاد می کنید؟

انتخاب بین آموزش سئو و سفارش پروژه سئو بستگی به شرایط شما دارد. اگر به موضوع سئو علاقه دارید و می خواهید خودتان شخصا سایت خود را سئو کنید و از تمام جزئیات امور سئو می خواهید مطلع باشید، پیشنهاد می کنیم که مسیر آموزش سئو را انتخاب کنید.

اگر باور دارید که می توانید امور سایت را به متخصص مربوطه واگذار کرد و تمرکز خود را باید بر روی سیستم سازی، بازاریابی و  افزایش فروش  قرار دهید، پیشنهاد می کنیم که از سفارش سئو سایت استفاده کنید.

لطفا درباره خود بیشتر توضیح دهید؟

مجموعه ما با هدف ارائه خدمات متمایز تحت بستر وب و اینترنت فعالیت خود را آغاز نموده و در طی بیش از یک دهه فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ توانسته است با ارائه راه کارهای نوین جایگاه ویژه ای را در میان مشتریان خود در سراسر کشور کسب کند.

تمرکز اصلی ما در زمینه سئو سایت و  طراحی سایت می باشد. در این دو موضوع کاری شرکت ما علاوه بر خدمات، دوره های آموزشی بازار محور را ارائه می دهد.

علاوه بر خدمات فوق، دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند تبلیغ در گوگل، سامانه پیامک، ثبت هاست و دامین، مشاوره فروش اینترنتی، تولید محتوا نیز به صورت تخصصی ارئه می شود.

https://www.zoomit.ir/pr/337470-improve-site-seo/

دکمه بازگشت به بالا