بین الملل

آغاز کلنگ‌زنی حریم تئاتر شهر از هفته آینده/ زمستان اهالی فرهنگ و هنر بهار می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد؛

آغاز کلنگ‌زنی حریم تئاتر شهر از هفته آینده  زمستان اهالی فرهنگ و هنر بهار می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بیش از سی سال است که پروژه اجرای حریم تئاتر شهر مطالبه هنرمندان است از این رو با انجام این پروژه زمستان ۱۴۰۲ بهار اهالی فرهنگ و هنر می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدمهدی اسماعیلی در بازدید از پروژه اجرای حریم تئاتر شهر درجمع خبرنگاران گفت: تئاتر شهر برای تهران و کل کشور قلب تپنده حوزه فرهنگ و هنر و نماد فرهنگی و هنری شهر تهران و کشور است و اهالی هنر علاقه خاصی به این مکان دارند.

وی افزود: پروژه اجرای حریم تئاتر شهر از سال ۱۳۶۸ مورد مطالبه هنرمندان بوده و هنرمندان برجسته مکررا به بنده مراجعه کردند و با همکاران من در خصوص انجام این پروژه صحبت کردند، بنابراین انشالله این پروژه به همت معاونت توسعه منابع انجام می‌شود

سماعیلی در خصوص زمان کلنگ زنی این پروژه بیان کرد: بنده تمایل داشتم در این هفته این اتفاق صورت گیرد ولی روز دوشنبه در وزارت فرهنگ مهمان ویژه‌ای داریم و یک شهید عالی مقام  در وزارت فرهنگ تدفین می‌شود که همکاران من مشغول این برنامه هستند لذا شنبه هفته آینده طی یک برنامه مناسب کلنگ زنی این پروژه انجام می‌شود.

وزیر فرهنگ افزود: هنرمندان علاقه ویژه‌ای به تئاتر شهر دارند و این مساله دلیل ما برای شروع این پروژه است از این روی با انجام این پروژه زمستان ۱۴۰۲ بهار اهالی فرهنگ و هنر می‌شود.

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا