بهترین پروژه های مطمئن برای سرمایه گذاری در چیتگر

به گزارش بازار، در حالی که اخیرا سرمایه گذاری در پروژه های چیتگر با بودجه پایین امکان پذیر شده است، به نظر می رسد خرید واحدهای مسکونی در بخش ۲۲ برای سرمایه گذاران عادی شده است. با توجه به قیمت بالای ملک و واحدهای مسکونی در تهران، سرمایه گذاری در پروژه چیتگر را می توان بهترین فرصت برای داشتن یک واحد مسکونی در تهران دانست؛ چرا که می توانید واحدهای مسکونی در حال ساخت در این منطقه را پیش خرید کنید. یکی از بهترین پروژه های این منطقه می باشد که در ادامه به آن می پردازیم. برای پیش خرید نیز می توانید با املاک بزرگ چلسی تماس حاصل نمایید.

در بین روش‌های خانه‌دار شدن در این محله، پیش خرید آپارتمان چیتگر به‌دلیل امکان پرداخت اقساطی و سودآوری مناسب از محبوب‌ترین روش‌ها است.

شماره تماس سایت : ۴۰-۳۰.co

البته تعداد پروژه هایی که فقط به بودجه پایین می توانیید پیش خرید کنید زیاد نیست. اگر می خواهید، با بودجه پایین اقدام به سرمایه گذاری در چیتگر کنید این مقاله را از دست ندهید. پس برای سرمایه گذاری در چیتگر باید اطلاعات کاملی در مورد هر پروژه در منطقه ۲۲ داشته باشید. در ادامه این مطلب مجموعه معتبر چلسی به عنوان یکی از فعالان عرصه خرید و فروش واحدهای مسکونی در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر قصد دارد مطمئن ترین پروژه سرمایه گذاری در چیتگر را با بودجه پایین به شما معرفی کند.

سرمایه گذاری در چیتگر با بودجه پایین

از آنجایی که بسیاری از پروژه های در دست اجرا در منطقه ۲۲ شرایط خاصی را برای پیش خریداران در نظر گرفته اند، می توانید با حداقل بودجه نسبت به پیش خرید واحدهای مسکونی در این منطقه اقدام کنید. شاید پیش خرید واحدهای مسکونی یا خرید سهام این پروژه ها تنها شانس شما برای داشتن یک واحد مسکونی در یکی از مجلل ترین مناطق تهران با پایین ترین بودجه باشد.

پروژه های مطمئن برای سرمایه گذاری در چیتگر مانند را در ادامه معرفی خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

پروژه یاران منطقه ۲۲

اولین پروژه مقرون به صرفه در دریاچه چیتگر پروژه یاران است. با توجه به گستردگی واحدهای موجود در این پروژه، می توان واحدی را که متناسب با بودجه خود است انتخاب کرده و با کمترین هزینه در آن سرمایه گذاری کرد. تعداد زیاد واحدهای پروژه یاران از ویژگی های مهم این پروژه است؛ به این ترتیب در پروژه یاران در منطقه ۲۲ ۷۵ واحد در ۴ بلوک با مجموع ۳۰۰ واحد مسکونی ساخته می شود.

همانطور که می دانید در اطراف منطقه ۲۲ امکانات رفاهی و تفریحی زیادی وجود دارد که در اختیار تمامی واحدهای مسکونی قرار دارد؛ بنابراین پروژه یاران نیز از این قاعده مستثنی نیست و ساکنان این پروژه می توانند به راحتی از ایران مال، دریاچه چیتگر دیدن کنند. و همچنین چندین مرکز خرید و شهر بازی.

اگر می خواهید در پروژه چیتگر سرمایه گذاری کنید و بودجه کمی دارید، پیش خرید واحدهای مسکونی ۵۰، ۶۰ و ۷۰ متری ۳ سوراخ یا ۶ سوراخ در پروژه یاران می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. افراد با بودجه ۲۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومانی می توانند مرحله اولیه پیش خرید واحدها را در طرح یاران پشت سر بگذارند و سرمایه گذاری مطمئن را در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر تهران تجربه کنند.

پروژه رومنس حکیم منطقه ۲۲

گزینه دوم که دریاچه چیتگر برای پروژه های سرمایه گذاری مناسب است، پروژه عاشقانه حکیم نام دارد که می تواند برای بسیاری از سرمایه گذاران مناسب باشد؛ زیرا واحدهای پروژه عاشقانه حکیم دارای ۴ نوع مختلف هستند و برای هر واحد شرایط خاصی تعیین شده است تا همه سرمایه گذاران این فرصت را داشته باشند که خرید واحد در پروژه رومنس حکیم. به جرات می توان گفت که پروژه رومنس حکیم یکی از قابل اعتمادترین پروژه ها در کل دریاچه چیتگر است.

اقساط پروژه چیتگر | پروژه های آماده تحویل چیتگر | پروژه های چیتگر ارتش

پروژه تریتیوم ۴ منطقه ۲۲

پروژه دیگری که می خواهیم به شما معرفی کنیم پروژه تریتیوم  ۴ در منطقه ۲۲ است. پروژه تریتیوم ۴ در دریاچه چیتگر به دلیل امکانات مهم و ارزشمندی که در اختیار ساکنانش قرار می دهد در سراسر شهر تهران شناخته شده است. بنابراین مشاهده می شود که پروژه دارای شرایط بسیار ساده و با پیش پرداخت بسیار کم است و فرصت طلایی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند؛ چرا که شما می توانید با کمترین هزینه و پرداخت اقساطی صاحب یک واحد مسکونی در پروژه تریتیوم ۴ شوید.

۳ نوع واحد مسکونی تریتیوم ۴ شامل ۱۲۴، ۱۳۸ و ۲۲۴ متر مربع در منطقه ۲۲ وجود دارد. با پیش خرید واحدهای مسکونی این پروژه می توانید ۳۰ درصد مبلغ را ظرف ۳۶ ماه (۳ سال) و ۷۰ درصد مبلغ را ظرف ۶۰ ماه (۵ سال) پرداخت کنید و مالک واحدهای مسکونی شوید. از نکات بارز این واحدها پنت هاوس های ۲۲۴ متری برای علاقه مندان و زندگی لوکس بربهترین و مطمئن‌ترین پروژه‌ های سرمایه‌گذاری در چیتگر ، همانطور که مستحضرید محدوده چیتگر در منطقه ۲۲ تهران بالاترین آمار ساخت و ساز را در بین مناطق ۲۲ گانه تهران دارا است و علت آن نیز به جدید بودن و وسعت این منطقه بر می‌گردد. در حالی ‌که در مناطق دیگر تهران فضای لازم و کافی برای ساخت و ساز کمتر پیدا می‌شود و باید خانه‌های کلنگی را تبدیل به ساختمان‌های جدید کرد، اما منطقه چیتگر تهران کماکان برای ساخت و ساز فضای کافی دارد. اما سوالی که مطرح است این است که پروژه ‌های مطمئن چیتگر کدامند؟ در ادامه این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

خرید و پیش فروش پروژه های مطمئن چیتگر

خرید و پیش فروش پروژه های مطمئن چیتگر علاوه بر یک زندگی مدرن و راحت، فرصت یک سرمایه‌گذاری عالی برای صاحبان و ساکنان را فراهم می‌کند. منطقه چیتگر امکانات رفاهی فراوانی مثل مراکز تفریحی، مراکز خرید و غیره دارد که این منطقه را به قطب گردشگری استان تهران تبدیل کرده است. علاوه بر داشتن امکانات گفته شده، دارای آب و هوای بسیار خوب است. البته دنج بودن منطقه چیتگر باعث شده است که بسیاری از افراد به دنبال خرید آپارتمان در این منطقه باشند.

کارفرمایان دولتی یا خصوصی، کدام‌یک را انتخاب کنیم؟

بعد از تبدیل منطقه چیتگر به منطقه‌ای با الگوی روز جهانی ارگان‌های دولتی که مالک زمین‌ها بودند، تصمیم به ساخت و ساز واحد مسکونی برای اعضای خود کردند. در واقع اولین گروهی که ساخت و ساز در این منطقه را شروع کرد، ارگان‌های دولتی بوده و تعاونی‌های دولتی برج‌های بسیاری در این منطقه ساخته‌اند.

بعد از ساخت و ساز عظیمی که توسط بخش دولتی انجام شد، سازندگان خصوصی نیز به ساخت و ساز در این منطقه پرداختند. البته با این تفاوت که پروژه‌های اجرا شده توسط بخش خصوصی به وسعت پروژه‌های دولتی نبود و شرایط پیش فروش آن نیز به مانند تعاونی‌ها نبوده است.

چه مواردی را باید زمان خرید پروژه‌ها رعایت کرد؟

برای خرید پروژه های مطمئن چیتگر باید ریشه زمین مورد نظر را بررسی کنید. اگر زمین مورد نظر ریشه نداشته باشد، مشکوک است. باید مطمئن شوید که آپارتمان یا پروژه مذکور دارای سند رسمی و ۶ دانگ باشد تا دچار موارد دیگر نشوید.

از زمان خود جلو باشید

در هنگام خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ چه به صورت آماده چه به صورت پیش فروش، این را بدانید که زمان برای شما پول زیادی به ارمغان می‌آورد. چون پول‌تان جای امنی است و اگر زمانی پروژه به تاخیر بی‌افتد اقساط واریزی نیز به تاخیر می‌افتد.

سازندگان پروژه‌ها را بشناسید

همیشه این نکته را باید بدانید که پول و سرمایه خود را به چه شخصی واگذار می‌کنید. برای خرید پروژه های مطمئن چیتگر باید بدانید که کدام پروژه را چه تعاونی‌ها و یا سازنده‌ای در اختیار دارند. زیرا پیش فروش آپارتمان در چیتگر با چالش های بزرگی روبه‌رو است و به همین دلیل است که سازنده مورد نظر شما باید از امکان و شرایط مالی برای پرداخت را داشته باشد.

تعاونی‌های دولتی چگونه کار می‌کنند؟

فلسفه تشکیل تعاونی‌های مسکن به این صورت است که عده‌ای جمع می‌شوند و تصمیم بر خرید زمین و ساخت سازه‌ای در آن را می‌گیرند و سپس از بین خود یک نفر را به عنوان مدیر عامل و چند نفر به عنوان هیات مدیره انتخاب می‌کنند که بر روند مالی و اجرایی پروژه نظارت داشته باشند.

بخش خصوصی چگونه فعالیت می‌کند؟

در این نوع ساخت و ساز، یک سازنده از ابتدا تا انتهای پروژه را انجام می‌دهد و با قیمت قطعی و مصالح و متریال مشخص و با شرایط پرداخت منظم که معمولا پرداخت ۴۰ تا ۵۰ درصد مبلغ کل واحد در ابتداست و مابقی با پیشرفت پروژه به صورت اقساط دریافت می‌گردد و پروژه را به اتمام می‌رساند. اگر پروژه با تاخیر مواجه شود، سازنده باید به خریدار خسارت تاخیر پرداخت کند.

معایب و مزایای بخش خصوصی و دولتی کدام است؟

برای بررسی این‌که کدام پروژه از پروژه های مطمئن چیتگر است، اول باید مطمئن شویم که سرمایه خود را در اختیار کدام یک از سازنده قرار می‌دهیم. پروژه‌هایی که بخش خصوصی آن را انجام می‌دهد، اگر توسط سازنده‌های معتبر انجام شوند، قطعا به موقع تحویل خریدار خواهند شد. اما مبلغی که در ابتدا باید پرداخت ‌کنید بسیار بالا و در واقع قیمت روز ملک ساخته شده در همان منطقه است.

اما پروژه‌هایی که توسط تعاونی‌های دولتی در حال ساخت و ساز هستند همیشه با تاخیر مواجه بوده‌اند. اما قیمت آنها قطعی است ولی به این معنی نیست که اگر شما امروز قصد خرید پروژه‌ای دولتی را داشته باشید، عضو تعاونی فروشنده به عنوان مثال قرارداد ساخت متری ۲ میلیون تومانی خود را به همان قیمت به شما بدهد! خیر!

در این مواقع برای اینکه جایگزین عضو تعاونی شوید باید مبلغی را به شخص پرداخت کنید تا امتیاز خویش را به خریدار اعطا کند و خریدار را جایگزین خود کند. البته قیمت فروش نیز بر اساس قیمت روز محاسبه می‌شود.

یکی از مشکلات مهم تعاونی‌های خصوصی نیز بدین شکل است که باید دائما در حال جمع‌آوری هزینه‌های ساخت، سلب امتیاز و یا جایگزین کردن افراد بدهکار با افراد جدید باشند. این کار باعث ایجاد مشکل افزایش قیمت در بین مراحل قیمت‌گذاری، جمع‌آوری هزینه و اجرا است که همیشه این تاخیر باعث هزینه‌های اضافی برای اعضای تعاونی می‌شود. از آنجایی که پروژه‌های در حال ساخت در منطقه ۲۲ تهران بسیار گسترده‌تر از قبل شده است، قطعا برای دریافت اطلاعات کامل و خرید پروژه های مطمئن چیتگر باید به گروه مشاورین معتبر مراجعه کنید.

کلام آخر| پروژه های مطمئن چیتگر

در این مطلب سعی کردیم شرایط پروژه‌های ساختمانی را در منطقه چیتگر توضیح دهیم. بهترین حالت ممکن برای خرید پروژه‌ های مطمئن چیتگر تلفیق بخش خصوصی و دولتی است. مانند که در چند قسمت مختلف با مشارکت بخش خصوصی و دولتی در حال ساخت است. در این حالت بخش دولتی اجرای پروژه را به دست بخش خصوصی می‌سپارد و بخش خصوصی نیز همزمان با اجرای تعهدات پیشرفت پروژه، حق فروش مقدار مشخصی از سهم خود به عنوان سازنده را در اختیار خواهد گرفت. در این نوع مشارکت هم شرکت خصوصی متعهد به تامین مالی پروژه و اجرای آن در زمان مشخص است و هم کنترل مستقیم توسط بخش دولتی به عنوان کارفرما بر روی آن وجود دارد.

 

دکمه بازگشت به بالا