حوادث

ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر پایتخت/ بزرگراه چمران بازگشایی شد

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ فیروز کشیر درباره ترافیک امروز دوشنبه در شهر تهران گفت : در ساعات ابتدایی امروز شاهد شروع ترافیک سنگین اما در جریان در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران هستیم.

وی درباره جزئیات ترافیک شهری ادامه داد : بار ترافیکی در بزرگراه شهید خرازی محدوده دهکده، علامه محدوده دهکده، شیخ فضل الله محدوده یادگار، شهید بابایی محدوده روی پل امام علی (ع) سنگین و در حال حرکت است.

کشیر گفت : بار ترافیکی در بزرگراه زین الدین محدوده شمس آباد، امام علی (ع) محدوده جانبازان و در مقطع بزرگراه شهید سلیمانی و بزرگراه شهید صیاد شیرازی سنگین است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود : بار ترافیک در بزرگراه‌های شهید آبشناسان محدوده اشرفی، شهیدهمت محدوده بعد از جنت آباد، شهیدچمران محدوده پارک نهج البلاغه، یادگار امام (ره) محدوده شیخ فضل الله و حکیم محدوده پیامبر و ترافیک در این مقاطع سنگین ولی در حال حرکت است.

به گفته وی خیابان آزادی مسیر غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال شهید نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

 معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به بار ترافیکی سنگین شهر از شهروندان خواست ضمن مدیریت سفرهای خود از ترددهای غیر ضرور در سطح معابر پایتخت خودداری کنند.

بزرگراه چمران بازگشایی شد
کشیر درباره بازگشایی بزرگراه چمران گفت : همان طور که روز گذشته نیز اطلاع رسانی شده بود، دیشب در محدوده بزرگراه شهید چمران از محدوده جنوب به شمال و راست گرد بزرگراه همت غرب بدلیل نصب و بارگذاری عرشه پل در این مقطع اعمال محدودیت اعمال صورت گرفته بود که تیم های راهور تهران بزرگ در محل حضور داشتند و دقایقی قبل این اعمال محدودیت با نصب عرشه پل برداشته شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت : این اعمال محدودیت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه چمران قبل از بزرگراه همت و همچنین مسیر جنوب به شمال چمران و شرق به غرب شهید همت راستگرد ورودی به چمران شمال محدودیت اعمال شده بود که الان این محدودیت ها برداشته شده و وضعیت ترافیکی در این نقاط به حالت عادی برگشته است و مشکل خاصی نیز وجود ندارد.

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا