جاهای دیدنی دبی در شب

دبی شهر توریست‌پذیر و مدرنی است که جاهای دیدنی و مکان‌های تفریحی و همچنین مراکز خرید فراوانی دارد. گردشگران از همه جای جهان برای تفریح و گشت‌و‌گذار به این شهر زیبا می‌آیند تا ضمن خرید از از تفریحات شبانه دبی نیز بهره ببرند.

 

آشنایی با تفریحات شبانه دبی

شهر دبی با شب‌نشینی‌های شبانه بین گردشگران معروف است. تفریحات شبانه دبی بسیار جذاب هستند که هر گردشگری را به سوی خود می‌کشانند. شما هم در سفر به دبی از تفریحات شبانه دبی غافل نشوید. در این مقاله بعضی از این تفریحات را معرفی کرده‌ایم.

  • صرف شام بر روی کشتی تفریحی دبی
  • تجربه سافاری در شب دبی
  • تماشای دبی بر‌فراز برج خلیفه
  • قدم زدن شبانه در سواحل دبی
  • تفریح در کلاب‌های شبانه دبی
  • لیزر‌شو در دبی مال
  • تفریح شبانه در کلاب‌های شبانه گلف دبی
  • تماشای رقص موزیکال آب‌نمای دبی
  • بازدید شبانه از آکواریوم بزرگ دبی
  • بازدید از دهکده جهانی دبی

بیشتر بخوانید:

 

صرف شام بر روی کشتی تفریحی دبی

یکی از تجربه‌های رویایی که در دبی آن را حتما باید امتحان کنید صرف شام بر روی آب است، بسیاری از شرکت‌های دبی قایق‌ها و کشتی های شیک و لوکسی در روی آب دارند که مخصوص سرو غذا بر روی آب است. صرف غذاهای عربی در قایق‌های وسط آب با پخش موزیک بسیار دلچسب است.

تجربه سافاری در شب دبی

اگر به دبی سفر کردید حتما سافاری در شب را امتحان کنید نوشیدن چای داغ و تماشای غروب در صحرا بسیار لذت بخش است. صحرا گردی با شتر و همچنین صرف غذاهای عربی در صحرا از شگفت انگیزترین قسمت سافاری است. اقامت در چادرهای سنتی با امکانات فراوان و آشنایی با آداب و رسوم عرب‌ها از بهترین تجربه‌های است که امتحان آن خالی از لطف نیست. با تاریک شدن هوا می‌توانید سوار بر آفرود ماشین سواری بر روی شن‌های طلایی را تجربه کنید و لذت ببرید. یکی دیگر از جاذبه های سافاری در شب بالن سواری است که سوار شدن بر آن و رفتن به فراز آسمان بسیار هیجان‌انگیز است.

بیشتر بخوانید:

تماشای دبی بر‌فراز برج خلیفه

برج خلیفه بزرگترین برج جهان است که در شهر دبی قرار گرفته است. این آسمان خراش در شب و زیر نورها و چراغانی‌های رنگین بسیار چشم نواز می شود.

وقتی شب به بالای برج خلیفه بایستید تمام شهر دبی را مانند ستاره‌ای درخشان می‌بینید که با چراغ‌های رنگی در حال درخشیدن است.

 

قدم زدن شبانه در سواحل دبی

قدم زدن شبانه در یکی از جذاب‌ترین تفریحات شبانه در دبی است که طرفداران زیادی دارد.

شما می‌توانید ضمن قدم زدن بر روی ماسه‌های نرم ساحل عکس‌های زیبایی در ساحل بيندازيد و از سفر به دبی به یادگار داشته باشید. سواحل دبی زیر نورهای رنگارنگ و چشمک زن فوق‌العاده شگفت‌انگیز می‌شود.

تفریح در کلاب‌های شبانه دبی

کلاب‌های معروف زیادی در شهر دبی وجود دارد که بسیار شلوغ هستند بسیاری از این کلاب‌ها در هتل‌ها قرار دارند. در بسیاری از کلاب های شبانه دبی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه برای بانوان رایگان است. برای حضور در کلاب‌های شبانه داشتن گذرنامه برای مسافران و گواهینامه برای مردم دبی اجباری است.

بیشتر بخوانید:

لیزر‌شو در دبی مال

لیزر شو مال یکی از دیدنی‌های رایگان دبی است که در هنگام شب از ساختمان دبی مال نورهای لیزری به اطراف پخش می شود که نمای بسیار خارق‌العاده‌ای ایجاد می‌کند. هر رهگذری دوست دارد ساعتها کنار آن بایستد و این نورهای زیبا را تماشا کند.

تفریح شبانه در کلاب‌های شبانه گلف دبی

دبی شهر گلف جهان است و بزرگترین باشگاه‌های گلف در دبی هستند که مسابقات گلف زیادی در آن انجام می شود‌. در سفر به دبی این تفریح شبانه را از دست ندهید. بیشتر افرادی که به دیدن گلف دبی می‌روند، بازدید از آن را به دیگران هم توصیه می‌کنند.

تماشای رقص موزیکال آب‌نمای دبی

آب‌نمای زیبای دبی در کنار برج خلیفه قرار گرفته است. این آب نما با چراغ‌های بسیار زیادی که دارد در دل شب مانند الماس درون شهر در حال درخشیدن است، علاوه بر نورپردازی زیبا موزیک‌ها و آهنگ‌هایی که از این آب‌نما پخش می‌شود بسیار فرح‌بخش است. تماشای رقص آب‌نمای موزیکال از بهترین تفریحات شبانه در دبی است. در اطراف این آب‌نما مرکز خرید دبی مال و برج خلیفه از جاهای دیدنی دبی قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

بازدید شبانه از آکواریوم بزرگ دبی

یکی از بزرگترین آکواریوم‌های دنیا آکواریوم بزرگ دبی است که بیش از ۱۴۰ گونه جانور دریایی و ماهی‌های گوناگون دارد. در این آکواریوم می‌توانید کوسه و ماهی‌های بسیار بزرگ را در کنار یکدیگر مشاهده کنید. یکی از هیجان‌ انگیزترین قسمت آکواریوم دبی دیدن حیوانات شبزی مانند رتیل، عقرب، مارمولک و خفاش است این حیوانات شب در مکانی که مانند صحرا طراحی شده است نگه داری می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

بازدید از دهکده جهانی دبی

دهکده جهانی زیبایی‌های ۹۰ کشور جهان را در قالب کوچک به نمایش گذاشته است که می‌توانید ساعتها در آنجا مشغول و سرگرم کنند. انواع تفریحات خانوادگی و فردی را در این دهکده مشاهده خواهید کرد که بسیار دوست داشتنی و سرگرم‌کننده هستند. قایق سواری، کنسرت‌های موسیقی، خرید سوغاتی و شگم گردی در از تفریحات دهکده جهانی دبی است که بسیار لذت بخش هستند.

سوالات متداول درباره تفریحات شبانه دبی

شناسنانه یا گذرنامه برای مسافران و برای مردم شهر دبی فقط گواهینامه

زیبایی‌های ۹۰ کشور جهان در ابعاد کوچک

حیوانات شبزی مانند رتیل، عقدبی، شهری است که هرگز نمی‌خوابد و زیست شبانه در آن رواج دارد. دبی، شهری که در طی چند سال اخیر با توجه به پیشرفت‌هایی که داشته است به یکی از مقاصد محبوب گردشگران از سراسر جهان تبدیل شده، شهری مملو از نورهای سوسوزن و مردمی که در هر زمانی از شبانه‌روز در خیابان‌ها قدم می‌زنند، است. از آنجایی که دبی شهری است که خاموشی ندارد و شب‌ها نیز زندگی در آن جریان دارد، بدون شک یکی از دغدغه‌های گردشگران و مسافران، آشنایی با تفریحات شبانه در دبی و این که شب‌ها به چه مکان‌هایی بروند است. دبی پس از غروب خورشید، شهری با انبوهی از چراغ‌های درخشان است که این شهر را شبیه کرم شب‌تاب می‌کند. تجربه دبی پس از غروب خورشید، سورئال است که بسیاری از کسانی که به آن سفر می‌کنند، به دنبال زندگی شبانه و معماری فوق مدرن این شهر هستند. در شب‌های دبی می‌توانید تجربه‌های بی‌‌نظیری مانند سافاری در صحرا، تماشای فواره‌ها، کلاب‌‌ها، خرید، صرف شام، گشت ‌و گذار و بسیاری موارد دیگر را داشته باشید. به همین دلیل در این مطلب، ما محبوب‌ترین مکان‌ها را که می‌توانید در آن‌ها تفریحات شبانه در دبی داشته باشید را انتخاب کرده و بهترین مکان‌های دیدنی دبی در شب را معرفی کرده‌ایم. با ما همراه باشید!

اولین مکان زیبایی که برای تفریح در شب‌های دبی برای شما در نظر گرفته‌ایم، یک آکواریوم و باغ وحش در زیر آب است که محلی شگفت انگیز می‌باشد. در این مکان می‌توانید در زیر یک آکواریوم 48 متری قدم بزنید و با حیوانات دریایی موجود در آن رو در رو شوید تا تجربه‌ای شگفت انگیز داشته باشید! آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی یک مکان خارق العاده زیبای ساخته دست بشر است که انسان را با شگفتی‌های کودکانه همراه کرده و یکی از مسحورکننده‌ترین مکان‌ها برای بازدید شبانه و داشتن تفریحات شبانه در دبی است. می‌توانید در این مکان، غواصی هم انجام دهید تا تجربه غیرقابل انکار بی‌نظیری در شهر دبی در شب داشته باشید.
مکان: دبی مال، سطح 2
زمان: دوشنبه تا جمعه – 10:00 صبح تا 11:00 شب؛ شنبه و یکشنبه 10:00 صبح تا 12:00 صبح.
هزینه ورودی: 1171 INR (100 درهم) برای هر نفر

اجاره ماشین هیوندای در دبی بسیار سریع و آسان انجام می‌گیرد. برای این منظور کافی است مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی را به صورت اینترنتی ارسال نمایید.

یکی دیگر از بهترین مکان‌های دبی برای بازدید در شب و انجام تفریحات شبانه در دبی، برج خلیفه است که یکی از مکان‌های دیدنی دبی می‌باشد. برج خلیفه بلندترین آسمان خراش جهان و قابل تشخیص‌ترین نقطه دبی است. این ساختمان هم در روز و هم در شب بسیار چشمگیر است. این آسمان ‌خراش بسیار بلند شهرت جهانی دارد و برای شکوهش زبانزد است. اما منظره‌ای از طبقه 124 آن در شب، مسحورکننده‌ترین منظره‌ای است که می‌توان شاهد آن بود. برج خلیفه با ارائه منظره‌ای بی‌نظیر از شهر دبی در شب، مکانی است که باید به برنامه سفر خود اضافه کنید. در این برج می‌توانید سوار بر سریع‌ترین آسانسور جهان، چشم اندازی از مناظر درخشان و شگفت‌انگیز دبی در شب داشته باشید. برج خلیفه در واقع یکی از بهترین مکان‌ها برای گشت و گذار و انجام تفریحات شبانه در دبی است.

تفریحات ارزان دبی | تفریحات رایگان دبی | تفریحات مجردی دبی

نهر دبی که به عنوان یک نهر طبیعی آب شور، ورودی نهر آب یا آبراه در دبی، امارات متحده عربی، توصیف شده است، حدود 9 مایل به سمت داخل گسترش یافته و یک بندر طبیعی را تشکیل می‌دهد که به طور سنتی برای تجارت و حمل و نقل استفاده می‌شده است. این نهر آب شور که درست در قلب دبی جریان دارد، تلاقی جذاب معماری پیچیده بر دبی را از دوران گذشته به نمایش می‌گذارد، با خط افق درخشان دیره دبی که پر از آسمان خراش های بی شمار است و آن را در میان مهم ترین مکان ها برای بازدید و انجام تفریحات شبانه در دبی قرار داده است. در این مکان می توانید در آبهای آرام نهر دبی در کشتی کروز Dhow، یک تجربه شبانه در دبی که فراموش نشدنی است داشته و گشت و گذار کنید، از یک شام لذیذ در میان نورهای دلربای دبی و موسیقی خوش ذوق و نمایش جذاب رقص تانورا لذت ببرید تا تجربه کاملی از زیست شهر مجلل دبی در شب را داشته باشید. همچنین می‌توانید در نزدیکی اسکله نشسته و افق درخشان شهر را تماشا کنید. برای سفر به دبی و بازدید از این مکان و دیگر مکان های دبی، باید اقدام به دریافت کنید.

مکان: دبی، امارات متحده عربی
زمان: 3 ساعت در شب
هزینه ورودی: 3896 INR (220 درهم) برای هر نفر

اگر هنوز هم برایتان سؤال است که به هنگام شب در دبی کجا برویم؟ پیشنهاد ما صحرای عربستان است. شب دبی بدون سافاری در صحرا ناکامل است. در صحرای عربستان با تمام وسعتش فعالیت‌های زیادی مانند اسکی روی شن، شتر سواری، تپه ‌نوردی و دوچرخه‌سواری وجود دارد. صحرای عربستان، تجربه سافاری صحرا در دبی پس از غروب خورشید، همراه با صرف شام در شن‌های عربی و اجراهای فرهنگی مانند نمایش رقص تانورا، رقص شکم و نمایش باشکوه آتش را به ارمغان می‌آورد. اگر هنوز نمی‌دانید برای یک قرار عاشقانه و رمانتیک با همسرتان در دبی کجا بروید، پیشنهاد می‌شود یک شب را در صحرای عربستان با لذت بردن از فرهنگ بادیه‌ نشینی و تماشای ستاره‌ها بگذرانید که یکی از سرگرم‌کننده‌ترین کارهای دبی در اواخر شب به حساب می‌آید. اگر قصد سفر به دبی را دارید، در وهله اول باید از طریق شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ویزا، دبی را اخذ کنید. توریک، یکی از ارائه دهندگان خدمات دریافت و اخذ ویزا است که برای دریافت ویزاهای کشورهای مختلف مانند و … نیز می‌توانید به آن مراجعه کنید.

رصدخانه السادیم یک مرکز رصدی در الوثبه، ابوظبی است که در سال 2016 افتتاح شد. این رصدخانه، تلسکوپ‌های پیشرفته، چادرها و آتشی باشکوه را فراهم می‌کند تا برای مسافران تجربه نشستن زیر یک آسمان پرستاره و تماشای آن را به ارمغان آورد.
تماشای آسمان و ستاره‌ها در شب، از دوران کودکی از تفریحات مورد علاقه همه ما است که ما را مجذوب خود می‌کند. به همین خاطر در سفر به دبی هم، رصدخانه السادیم را می‌توان به عنوان یکی از مکان‌های محبوبی که باید در شب بازدید کرده و به تفریحات شبانه در دبی پرداخت، در نظر داشت.

دبی در شب چیزی شبیه به یک شهر جادویی است. موشن گیت نیز یکی از بهترین مکان‌های شهر دبی است که مورد علاقه کودکان و بزرگسالان می‌باشد. موشن گیت دبی یک شهربازی است که بخشی از پارک‌ها و استراحتگاه‌های دبی را شامل شده و بر اساس تم هالیوود ساخته شده است. چندین وسیله بازی در این شهر بازی وجود دارد که تجربه‌ای هیجان انگیز را به ارمغان آورده و همه را شگفت‌زده می‌کند.
مکان: پارک و استراحتگاه، خیابان شیخ زاید، دبی
زمان: شنبه تا چهارشنبه – 14:00 تا 10:00 شب؛ پنجشنبه و جمعه – 2:00 بعد از ظهر تا 11:00 شب.
هزینه ورودی: از 3570 INR (245 درهم) برای هر نفر

دهکده جهانی دبی یکی از بهترین مکان‌های دبی برای بازدید در شب و انجام تفریحات شبانه در دبی است. چرا که می‌توانید فرهنگ فوق‌العاده ویژه دبی را به راحتی تجربه کنید. این دهکده، یکی از بهترین مکان‌های دبی برای خرید صنایع دستی سنتی و همچنین غذاخوری‌های سنتی است. حتی در این دهکده، برنامه‌ها و رویدادهای فرهنگی مختلفی نیز برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است تا آنها را به طور کامل سرگرم کند. این مکان تعدادی از بهترین کافه‌های دبی را نیز در خود جای داده است.
مکان: جاده شیخ محمد بن زاید، دبی، امارات متحده عربی
زمان: 10:00 صبح تا 8:00 شب.
هزینه ورودی: 125 INR (15 درهم) برای هر نفر

 

دکمه بازگشت به بالا