ورزشی

راه نویدکیا و صنعت نفت از هم جدا شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، باشگاه صنعت نفت آبادان که پس از پایان همکاری با عبدالله ویسی با وینفرد شفر سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال به توافق رسید اما پس از آنکه این مربی آلمانی بنا بر دلایل نتوانست به آبادان بیاید، زردپوشان با سرمربی سابق سپاهان به توافق رسیدند تا هدایت برزیل ایران را بر عهده بگیرد.

اما پس از حضور چند روزه محرم نویدکیا در آبادان مدیران باشگاه صنعت نفت نتوانستند انتظارات این مربی را بر آورده کنند تا نویدکیا آبادان را ترک کند و بازگشتش به لیگ برتر را به زمان دیگری موکول کند.

با پیگیری‌های خبرنگار آنلاین مشخص شد نوید کیا با مدیران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به توافق رسیده بوده و تنها روی بازیکنانی که می‌خواسته با مسؤولان این باشگاه مشکل داشته است. نویدکیا که توقعات خود برای تقویت تیم با بودجه مدنظر باشگاه عملی ندید از هدایت صنعت نفت آبادان منصرف شد.

با این اتفاق نیمکت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان همچنان بلاتکلیف مانده است.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا