ورزشی

صحبت‌های سرمربی ژاپن پس از شکست باورنکردنی

به گزارش خبرگزاری خبر روزانه؛ تیم ملی فوتبال ژاپن در مصاف با عراق در بازی دو مرحله گروهی با نتیجه 2 بر یک بازی را واگذار کرد.

موریاسو در مصاحبه کوتاه خود که بلافاصله پس از پایان مسابقه در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی برگزار شد، گفت: «ما باید درباره این نتیجه به خیلی چیزها فکر کنیم.

ژاپن که در نیمه اول یک گل در دقایق ابتدایی و یک گل در وقت‌های تلف شده دریافت کرد، با تعویض‌های موریاسو در نیمه دوم به دنبال بازگشت به مسابقه بود، اما آنها فقط یک گل زدند و موفق به انجام این ماموریت نشدند.

موریاسو در اینباره گفت: «ما باید در جام ملت‌های آسیا مهارت‌هایی را توسعه دهیم که به ما امکان می‌دهد بر استراتژی‌های مختلف و انگیزه حریفان غلبه کنیم.»

او با نگاه امیدوارانه به آینده اینطور حرف‌های کوتاهش را خاتمه داد: «من می‌خواهم بدون توجه به نتیجه، از آموخته‌هایم در مسابقه بعدی استفاده کنم. امیدوارم از این یادگیری برای پیشرفت استفاده کنم.»

۲۵۸ ۲۵۸

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا