بین الملل

عراقی‌ها نیامدند ولی تئاتر شهر خالی نماند+ پادکست

فجر ۴۲ از نگاه آنا|

عراقی‌ها نیامدند ولی تئاتر شهر خالی نماند+ پادکست

دومین روز از جشنواره چهل‌ودوم تئاتر فجر در حالی برگزار شد که بزرگ‌ترین حاشیه آن به حضورنیافتن گروه عراقی در کشورمان مربوط می‌شود، گروهی که قرار بود امروز در سالن اصلی تئاتر شهر نمایشی را به روی صحنه ببرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر خبرگزاری علم و فناوری آنا، بهمن امسال پادکست‌هایی با محور مهم‌ترین رویداد‌های فرهنگی و هنری روز از سوی آنا در قالب «فجر ۴۲ از نگاه آنا» منتشر خواهد شد.

چهل‌ودومین جشنواره تئاتر فجر یکم بهمن ماه آغاز به کار کرد. دومین روز این دوره از جشنواره به صورت برنامه ریزی شده برگزار شد و گروه های مختلف داخلی و تیم ارمنستانی اجراهای خود را به نمایش گذاشتند.

اما حاشیه اصلی امروز جشنواره مربوط می‌شود به انصراف دادن گروه عراقی از حضور در جشنواره تئاتر امسال. کارگردان این گروه که طبق برنامه باید امروز در سالن اصلی تئاتر شهر نمایشی را به روی صحنه می‌برد، با ارسال نامه عذرخواهی به برگزارکنندگان اعلام کرد که در این رویداد شرکت نخواهند کرد.

پادکست روز دوم جشنواره تئاتر فجر: 

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا