ورزشی

مبین عظیمی به مدال نقره رسید/ سعدالله‌یف طلایی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، در جریان دیدار فینال وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد جام یاریگین در روسیه، مبین عظیمی دارنده مدال طلای جوانان جهان برابر «ماگومد قربان‌اف» از روسیه به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۷ بر ۲ شکست خورد و به مدال نقره رسید.

عظیمی پیش از این در دور مقدماتی با نتیجه ۷ بر ۴ «آرسن علی موسالالیف» را شکست داد. وی در دور دوم ۴ بر صفر بر «گادژیماگومد ناژمودینوف» غلبه کرد و راهی یک چهارم نهایی شد. عظیمی در این مرحله ۸ بر ۶ «عظمت زاکویف» را شکست داد و به نیمه نهایی رسید. وی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۹ بر صفر «شمیل امام گادجیالیف» را مغلوب کرد و به فینال رسید.

علی خرمدل در ۶۵، عادل پناهیان در ۷۴، علی سوادکوهی در ۸۶، مهدی حاجیلوئیان در ۹۲، ابوالفضل بابالو و آرین سجادی در ۹۷ و سالار حبیبی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، ۷ نماینده دیگر ایران در این رقابت‌ها بودند که با شکست مقابل رقبایشان از دور مسابقات حذف شدند.

«عبدالرشید سعدالله‌یف» دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک و ملقب به تانک روس در دیدار فینال وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد جام یاریگین برابر «شامیل موسایف» از روسیه با نتیجه ۵ بر ۲ به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا