استان ها

مراسم معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برگزار شد

خبر روزانه/خراسان رضوی مراسم تودیع و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برگزار شد. 

امروز ۷ خردادماه، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جمعیت هلال ‌احمر خراسان ‌رضوی در محل سالن سردار صلح برگزار شد که طی این مراسم از محسن ذاکریان، سرپرست پیشین جمعیت هلال ‌احمر استان قدردانی و سیدعلی منیری به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال‌ احمر استان معرفی شد.

 مدیرعامل پیشین جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس‌جمهور، اظهار کرد: خاک مشهد، خاک دیگری است. قدردان این جایگاه باشید که نصیب شما شده است. حواسمان باشد که هرچه بخواهیم در این حرم هست.

ذاکریان بیان کرد: اگر توانی در بازو و قدم ما گذاشته شده، هدیه خدا به ما و این مسیر و توفیقات روزی خداوند به ما بوده، بنابراین تشکری از ما جایز نیست، بلکه مثل امروز بنده باید به دلیل کوتاهی‌هایی که انجام دادم و کارهایی که نکردم، طلب استغفار و بخشش داشته باشم. امیدوارم خداوند کوتاهی‌ها را بر ما ببخشاید.

وی افزود: از همه افرادی که ما را در این مسیر همراهی کردند، تشکر می‌کنم. همه همکاران برای من عزیز بودند اما برای من عزیزترین افراد خانواده شهدای امدادگر بودند، شهدایی که چند سال سراغشان نرفتیم و امروز با شرمندگی جلوی آن‌ها حاضر شدیم. 

مدیرعامل پیشین جمعیت هلال احمر خراسان رضوی عنوان کرد: ارتباط ما با خانواده شهدا شکل گرفته و امید من به شفاعت مادران شهیدان است. من قدرشناس‌تر از خانواده شهدا ندیدم، مدیرعامل جدید در خدمت به این عزیزان تلاش کنند.

 سید علی منیری در ادامه این مراسم اظهار کرد: امیدوارم خدای متعال به همه عزیزان در استان قهرمان‌پرور خراسان رضوی عزت، توفیق و عاقبت بخیری عنایت کند. خانواده معزز شهدای امدادگر حق بسیار زیادی به گردن ما دارند. ما همیشه شاهد بودیم که هر باری روی زمین افتاده باشد، همکاران هلال احمر در برداشتن این بار پیش‌قدم بوده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد: ما بارها شاهد تلاش نیروهای هلال احمر بوده‌ایم، اخیرا نیز تلاش هلال احمر در پوشش تشییع رئیس‌جمهور را دیدیم. از تمام افرادی که در این مسیر همراهی و همکاری داشتند و نیروهای شریفی که بالاترین فشار روحی را تحمل کردند تا تشییع به بهترین نحو انجام شود، تشکر می‌کنم. ما گوشه‌ای از کمک شما در حادثه افغانستان، پروژه نذر آب در سیستان و بلوچستان و طرح قدم به قدم برادری و همدلی شما را دیدیم.

منیری خاطرنشان کرد: ارتباطی در تهران در ستاد جمعیت هلال احمر و مجموعه نظارتی وجود دارد که با استفاده از آن تلاش می‌کنیم تسهیل‌گری کنیم تا شکوفایی استعدادهای همکاران را شاهد باشیم. امیدوارم فضای دوستی و برادری را در کنار هم تجربه کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تصریح کرد: ما زمانی اسم شهید رجایی را شنیدیم اما خدا ما را دوست داشت که حاج قاسم و شهید رئیسی را دیدیم. شهید جمهور فرمودند من تمام سعی‌ام را کردم که حرف رهبری را اجرا کنم و حرفی از اختلاف نزنم. از شهید بهشتی یاد گرفتم در فضایی که در آن اختلاس‌، تفرقه و دشمنی باشد، کار انجام ندهم. ما باید به این برادری‌ها برسیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا