بین الملل

مک دونالد به خاطر جنگ غزه ورشکست می‌شود؟

به گزارش خبر روزانه به نقل از یورونیوز، وی با انتشار پستی در لینکدین اذعان کرد که ارسال غذا از سوی مک دونالد برای سربازان اسرائیلی باعث خشم گسترده مردم در فضای مجازی شد و باعث شد تا کاربران درخواست بایکوت تشکیلات زنجیره‌ای در حوزه غذا را مطرح کنند.

وی افزود این بایکوت باعث شده تا بازار مک دونالد در خاورمیانه و چند کشور بیرون از این منطقه دچار فشار اقتصادی معناداری شود.

کمپزینسکی ادعا کرد مک دونالد در هر کشوری مالک محلی دارد و به طور غیر مستقیم گفت مالکان آسیب می‌بینند.

وزارت بهداشت غزه اعلام کرده است شمار قربانیان جنگ اسرائیل علیه مردم تاکنون باعث شده تا قربانیان از مرز ۲۲ هزار و ۴۳۸ تن بگذرند.

فاکس بیزینس هم نوشت تحریم برندهای غربی در اردن و مصر به دلیل حمله اسرائیل به غزه کاملا احساس شده و حتی کشورهای خارج از منطقه مانند مالزی نیز به این بایکوت پیوسته و تجارت برندهای غربی را دچار مشکل کرده‌اند.

گفتنی است انزجار جهانی از حمله اسرائیل به حماس و کشتن مردم بیگناه و حمایت مک دونالد از اسرائیل باعث شد تا این برند در سراسر جهان کم فروش شود.

۵۶۵۶

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا