ورزشی

پرداخت تسهیلات ساخت بیش از ۳۱۱ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن خبر داد؛

پرداخت تسهیلات ساخت بیش از ۳۱۱ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن از بستن قرارداد تامین تسهیلات بیش از 311 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی تا پایان 29 آذرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آنا، سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن با بیان این خبر گفت: بانک مسکن در راستای اجرای سیاست های دولت درخصوص توسعه بخش مسکن و کمک به حل مشکل اقشارمختلف جامعه؛ از آغاز اجرای طرح نهضت ملی تاکنون برای احداث 311 هزار و 268 واحد مسکونی در قالب 47 هزار و 784 پروژه قرارداد ساخت منعقد کرده است.

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به پرداخت تسهیلات 678 هزار و 937 میلیارد ریالی برای ساخت 295 هزار و 826 واحد مسکونی از ابتدای اجرای این طرح تا 29 آذرماه سال جاری افزود: 37 درصد از تسهیلات پرداختی مربوط به خود مالکان است.

وی در ادامه با بیان این مطلب که تا پایان اذرماه سال جاری تعداد 79 هزار و 193 پروژه برای دریافت تسهیلات طرح نهضت ملی به بانک معرفی شده اند؛ گفت: دراین بازه زمانی تعداد 1 میلیون و 108 هزار و 807 نفر افتتاح حساب کرده اند.

حسینی با اشاره به توجه ویژه بانک مسکن بر مشارکت و ایفای تعهدات خود در طرح نهضت ملی ابراز امیدواری کرد با تقویت منابع بانک و مشارکت بیشتر انبوه سازان و شرکت های مرتبط در حوزه مسکن بتوان به عنوان حامی دولت به رونق و توسعه بخش مسکن موفق تر از قبل عمل کرد.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا