خرید انواع لباس مرد عنکبوتی با بهترین قیمت

انواع لباس مرد عنکبوتی در سایزبندی مختلف در فروشگاه خرید تم تولد:

لباس و بازی های مرد عنکبوتی در انواع مختلف و توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند که مهمترین آنها توسط شرکت Hasbro تولید می شود که به این بازی ها اشاره می کنیم:

Hasbro Spider-Man Titan Series Action Figure Hasbro Spider-Man Titan Series Action Figur

این اسباب بازی مناسب برای کودکان و نوجوانان است و کیفیت بسیار خوبی دارد و ارتفاع تقریبی آن 30 سانتی متر می باشد. این بازی با جزئیات دقیق و بر اساس انیمیشن MARVEL ULTIMATE طراحی شده است.

هیسبرو سیاه تایتان مرد عنکبوتی

لباس مرد عنکبوتی حدود سی سانتی متر قد دارد و کت و شلوار ایرمون مشکی مناسب برای سنین بالای چهار سال به تن دارد و محصولی اصل و با کیفیت است.

HASBRO Action Figure GREEN GOBLIN TITAN SERIES HASBRO Action Figure GREEN GOBLIN TITAN SERIES

این نوع اسباب بازی لباس مرد عنکبوتی که با نام گرین گابلین نیز شناخته می شود، بمب کدو تنبل را در دستان خود نگه می دارد و مناسب برای کودکان و نوجوانان است، ارتفاع آن حدود 30 سانتی متر است و از مواد بسیار مرغوب می باشد.

فیگورهای اکشن Spider-Man HASBRO Legend Series 1 HASBRO SPIDER-MAN LEGENDS SERIES DANGEROUS ENEMIES

اسپایدرمن حدود شانزده سانتی متر ارتفاع دارد و بال های حشره قابل جدا شدن در پشت خود دارد و شکل آن با دقت و جزئیات بیشتری طراحی شده است.

خرید لباس مرد عنکبوتی با بهترین کیفیت و قیمت در فروشگاه سرزمین تولد

بسیاری از والدین زمانی که می خواهند فرزندانشان را غافلگیر کنند، بازی های مرد عنکبوتی را به آنها پیشنهاد می کنند. به ندرت کودک یا نوجوانی را پیدا می کنید که به این شخصیت خیالی علاقه نداشته باشد. به همین دلیل ما انواع بازی های مرد عنکبوتی را در سایت خود قرار داده ایم تا به فرزندان خود هدیه دهید. شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن اسباب بازی های مرد عنکبوتی را خریداری کرده و به فرزند دلبندتان هدیه دهید که این یک مزیت مهم است. محصولات ارائه شده در وب سایت ما با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب هستند.

شرکت بازی های مرد عنکبوتی

اسباب بازی های مرد عنکبوتی که در بالا ذکر شد بخشی از محصولات Hasbro هستند. این شرکت در سال 1923 توسط دو برادر در نیوجرسی آمریکا تاسیس شد. در ابتدا، این شرکت لوازم التحریر و در سال 1940 اولین اسباب بازی های خود را تولید کرد. این شرکت ساخته شد و هنوز هم بازی های زیادی تولید می کند که یکی از مهم ترین آنها مرد عنکبوتی است.

دکمه بازگشت به بالا