هر آنچه در مورد فریت بار به دانمارک باید بدانید + قوانین جدید

ارسال بار و فریت لوازم منزل به دانمارک

یکی از خدمات شرکت جهان کالا “ارسال بار به دانمارک ” میباشد . کسانیکه قصد مهاجرت به کشور دانمارک را دارند ، ممکن است نیاز پیدا کنند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به دانمارک فریت نمایند. همچنین برای شرکتها و کارخانجاتی که قصد دارند بار تجاری یا نمونه های غیر تجاری خود را به شهرهای مختلف دانمارک ارسال نمایند ، ما در سایت جهان کالا کارگو؛ بهترین سرویس ها را برای ارسال بار به دانمارک با بهترین قیمت ارائه می دهیم.

ارسال با کارگو | ارسال بار به دانمارک | حمل کالا با کشتی

فریت بار به دانمارک | بهترین قیمت

فریت بار به شهرهایی ازجمله: کپنهاگ ، بیلاند و دیگر شهرهای دانمارک ، از جمله خدمات شرکت جهان کالا میباشد. تعهد ما ارسال بار منزل یا تجاری شما با بهترین قیمت و با بهترین امکانات میباشد. کلیه ی امور از کارشناسی بار در منزل یا کارخانه و شرکت شما ، تا بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه به عهده ی این شرکت میباشد. پرسنل متبحر و متعهد این شرکت ، محموله ی شما را با بهترین شرایط بسته بندی، و با بهترین ایرلاینهای دنیا بارنامه نموده و ارسال میکنند.

شرکت جهان کالا با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها آژانس باربری هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی ارسال بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت بار به دانمارک ، یاری دهد. جهان کالا با داشتن نمایندگیها ی گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم و کالاهای شما را، در منزل و یا شرکت شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل یا شرکت شما در دانمارک تحویل شما نماید.

ارسال خرده بار و هدیه به شهرهای مختلف دانمارک با کمترین قیمت

شاید قصد داشته باشید تا برای دوست و یا یکی از آشنایان خود در دانمارک بسته‌ای را به شکل هدیه ، گیفت و یا سوغات ارسال نمایید. ارسال بسته‌ای کوچک و کم حجم که گاها نیاز به ارسال آن برای یکی از دوستان و بستگان پیش می‌آید. با خدمات فریت بار شرکت جهان کالا، ارسال خرده بار و کالاهایی در زیر 20 کیلوگرم هم برای شما عزیزان مهیاست. جهان کالا میتواند بارهای 10 و 15 کیلویی شما را هم به مقصد مورد نظر شما در دانمارک ارسال نماید. ارسال خرده بار شما به شهرهایی نظیر کپنهاگ، بیلاند و … با قیمت ارزان و با بسته بندی‌ استاندارد و بیمه‌نامه هوایی انجام شده و در کمترین زمان ممکن نهایتا تا 72 ساعت بعد در مقصد تحویل میگردد. کافیست با ما تماس بگیرید.

خدمات جهان کالا در فریت بار به دانمارک

ارسال بار مسافری به دانمارک – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به دانمارک – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به دانمارک – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به دانمارک – ارسال و صادرات صنایع دستی به دانمارک – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به دانمارک – ارسال و صادرات قارچ به دانمارک – ارسال و صادرات زعفران به دانمارک – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به دانمارک – ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به دانمارک – ارسال بارهای هنری و تابلوهای نمایشگاهی به دانمارک – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به دانمارک – قیمت مناسب جهت فریت بار به دانمارک – هزینه پایین ارسال بار به دانمارک و…

چنانچه تمایل دارید اطلاعات کاملی پیرامون فریت بار مسافری داشته باشید ، حتما از صفحه ی راهنمای فریت بار مسافری در سایت ما دیدن کنید.

شرایط و مراحل ارسال بار به دانمارک

هیچ منعی برای ارسال بار به دانمارک نیست. شما چه مسافر باشید و چه یک شرکت تجاری ، میتوانید بار خود را توسط شرکت ما به این کشور ، بصورت هوایی ارسال نمایید.شما میتوانید با خیالی آسوده ، تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود را، تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی (خرده بار شخصی) به تمام شهرهای دانمارک ارسال کنید.

ارسال بار فریت به تمام شهرهای دانمارک آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در مقصد ، بدون هیچگونه عوارض گمرکی انجام میشود.البته برای بارهایی که جنبه ی تجاری دارند ، دریافت عوارض گمرکی امری بدیهیست.

1- مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای فریت بار هوایی به دانمارک بسیار مهم است . چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار شما آسیب دیده و یا در مقصد ، برای ترخیص با مشکل مواجه شود.

کادر مجرب جهان کالا ، در محل سکونت شما حاضر شده و تمام چمدانها ، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی یا پالت بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند . بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های دانمارک بوجود نیاید.

2- انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار، یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل جهان کالا برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (که لیست آن در سایت موجود است ) را به شهرهای مختلف دانمارک ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی ، به دانمارک انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است:

مدارک لازم برای ارسال بار به دانمارک :

  • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
  • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
  • کپی بلیط
  • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
  • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

3- صدور بارنامه و ارسال بار به دانمارک

سپس بار شما توسط دفتر جهان کالا، با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما) ، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید ، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید ، تا دراولین فرصت در گمرک فرودگاه های دانمارک ، برای ترخیص آن اقدام کنید.

4- ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های دانمارک

برای ترخیص بار در شهرهای مختلف این کشور هم تمهیداتی در خدمات شرکت جهان کالا گنجانده شده است. وقتی شما با شرکت جهان کالا قصد ارسال بار خود را به دانمارک دارید نگران مراحل گمرکی کار نباشید. ما میتوانیم از طریق دفاتر نمایندگی خود در کشور دانمارک اقدام به ترخیص بار شما کنیم.

کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند.اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود. در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Rey بازرسی میشوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر .

هزینه ارسال بار هوایی به دانمارک | تعرفه فریت بار به دانمارک

هزینه ارسال بار ، یا قیمت فریت بار هوایی به دانمارک هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند.

هزینه پست بار هوایی به هرکدام از شهرهای دانمارک متفاوت است؛ اما شرکت جهان کالا به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار به شهرهای دانمارک به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت حمل بار هوایی را ، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

استعلام تعرفه فریت بار مسافری به دانمارک

شما میتوانید برای استعلام تعرفه و قیمت حمل بار هوایی به شهرهای مختلف دانمارک مانند کپنهاگ ، بیلاند و … ، با تلفن دفتر جهان کالا در قسمت بار شرکت ایران ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید (02151005200) و یا از طریق پر کردن فرم استعلام قیمت ، از هزینه های حمل بار خود آگاه شوید.

دکمه بازگشت به بالا