راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن

در این مقاله قصد داریم راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن را به صورت کامل از صفر تا صد به شما آموزش دهیم. انواع دستگاه لیزر موهای زائد در بازار موجود است اما باید به نکات مختلفی قبل از خرید توجه کنید تا خرید مناسبی را داشته باشید. با من همراه شوید در مقاله «راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن».

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن

چه به دنبال راه اندازی یک کسب و کار لیزر موهای زائد هستید یا می خواهید عمل زیبایی یا پزشکی خود را با این درمان پرتقاضا گسترش دهید، پیدا کردن یک دستگاه رفع موهای زائد مناسب یک گام بسیار مهم است. مانند هر چیز دیگری، چیزهای خاصی وجود دارد که باید قبل از انجام یک خرید بزرگ در نظر بگیرید، به خصوص مواردی که موفقیت کسب و کار شما را مشخص می کند.

برای کمک به اینکه فرآیند خرید لیزر شما مثل همیشه بدون درز باشد، ما سه ویژگی اصلی را که باید هنگام تحقیق در مورد لیزر موهای زائد برای سرمایه‌گذاری به دنبال آن باشید، برجسته کرده‌ایم. این مقاله در مورد اهمیت نکات قبل از خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن است.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد در مرحله اول اینجا بروید: /https://arenagostar.com/laser-hair-removal-device

سپس اطلاعات کامل دستگاه های لیزر مو زائد بدن را مطالعه نمایید. دستگاه های بسیار زیادی را این وبسایت پوشش میدهد که می‌توانید در صورت نیاز با مشاوران آن در تماس باشید.

طول موج دستگاه لیزر موهای زائد بدن را بر حسب نانومتر (nm) اندازه گیری می کنیم. در حال حاضر، مواد مختلف در بدن ما طول موج های نور خاصی را جذب می کنند. ما این مواد را کروموفور می نامیم. کروموفورها رنگدانه تیره مو (ملانین)، اکسی هموگلوبین در خون و آب هستند.

برای لیزر موهای زائد ما به ملانین موهایمان اهمیت می دهیم. ملانین طول موج های بین 600 تا 1100 نانومتر را جذب می کند. بنابراین، انواع مختلفی از لیزر حرفه ای با قابلیت حذف موهای زائد وجود دارد. مثلا:

  • لیزر روبی (694 نانومتر)
  • لیزر الکساندرایت (755 نانومتر)
  • لیزر دایود (800 نانومتر)
  • لیزر گارنت آلومینیوم ایتریوم دوپ شده با نئودیمیم (Nd:YAG) (1064 نانومتر)

سلول های دارای ملانین در فولیکول مو، پالس های لیزر را جذب می کنند. این به گرما تبدیل می شود که به فولیکول مو آسیب می رساند. سپس مو خاموش می شود و وارد مرحله استراحت می شود. بنابراین، شما شاهد رشد آهسته‌تر و در نهایت رشد موهای بسیار کمتری هستید. این کاهش مو است

لیزر موهای زائد با استفاده از انرژی نور متمرکز رشد موهای بدن و صورت را کاهش داده و کاهش می دهد.

از زمان اولین لیزر ایجاد شده توسط تئودور میمن در سال 1960، ما کاربردهای زیادی برای آنها پیدا کرده ایم. اما در دهه 1970 بود که دانشمندان کشف کردند که لیزر برای از بین بردن موها کار می کند. این به این دلیل است که محققان متوجه ریزش مو به عنوان یک عارضه جانبی در سایر مطالعات پوستی شدند.

این علاقه صنعت زیبایی را برانگیخت که می دانستند مشتریان برای رفع موهای زائد طولانی مدت هزینه می کنند. بنابراین، آنها تحقیقاتی را برای توسعه ماشین‌ها تامین کردند و حدود 20 سال پیش در دهه 1990، لیزر موهای زائد در نهایت در دسترس عموم قرار گرفت.

درست مانند درمان های حرفه ای، لیزر خانگی و حذف موهای زائد IPL از انرژی نور متمرکز برای کاهش و کاهش رشد موهای بدن و صورت استفاده می کند. ماشین ها بسیار کوچکتر و قدرت کمتری نسبت به ماشین های حرفه ای دارند. و با کنترل های بسیار ساده تر تا بتوانید با خیال راحت از آنها در خانه خود استفاده کنید.

تمام دستگاه های خانگی بررسی شده در این سایت از نظر بالینی آزمایش شده و برای کاهش طولانی مدت مو و استفاده ایمن در خانه موثر هستند. آنها از نظر قیمت و ویژگی ها متفاوت هستند.

بسیاری از آنها از برندهای معتبر خانگی مانند فیلیپس، پاناسونیک، براون و رمینگتون هستند. برخی دیگر متخصص زیبایی خانگی و دستگاه های رفع موهای زائد مانند آرنا گستر است.

 چه کسانی می‌توانند از دستگاه لیزر موهای زائد استفاده کنند ؟

چه کسانی می‌توانند از دستگاه لیزر موهای زائد استفاده کنند

درمان‌های لیزری بالینی می‌تواند گران باشد و نیاز به قرار دادن یک قرار ملاقات در برنامه‌تان مشکل است. اگر می‌خواهید یک راه‌حل لیزر موهای زائد خانگی و بدون نیاز به رفتن به سالن را داشته باشید، یک دستگاه لیزر موهای زائد بدن ممکن است برای شما ایده‌آل باشد اما پیشنهاد میکنیم به کلینیک ها برای لیزر موهای زائد مراجعه کنید.

IPL مخفف نور پالسی شدید است. دستگاه لیزر موهای زائد از یک پرتو قوی نور برای هدف قرار دادن رنگدانه تیره اطراف فولیکول مو استفاده می کند. این رنگدانه تیره در ریشه مو متراکم است و پالس نور قدرتمند دستگاه لیزر موهای زائد را جذب می کند. این انرژی گرمایی به فولیکول مو آسیب می رساند تا رشد مجدد مو را کاهش دهد. پس از چندین درمان، ممکن است رشد مو متوقف شود. این امر دستگاه لیزر موهای زائد را به یک راه حل موثر کاهش موی دائمی تبدیل می کند.

حذف موهای زائد با دستگاه لیزر موهای زائد برای همه مناسب نیست. فقط برای افرادی که موهای تیره و پوست روشن دارند قابل استفاده است. از آنجایی که دستگاه لیزر موهای زائد رنگدانه های تیره را هدف قرار می دهند، باید تضاد بالایی بین رنگ مو و رنگدانه پوست وجود داشته باشد. اگر رنگدانه پوست تیره باشد، پوست تیره تر اطراف فولیکول می تواند نور شدید را نیز جذب کند و باعث تاول و سوختگی شود. اگر رنگدانه مو خیلی روشن باشد، ممکن است نور را جذب نکند و به هیچ وجه عمل نکند.

در این مقاله از راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن به نکات مهمی برخوردیم پس لطفا در حین خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن به این نکات مهم توجه کنید.

دکمه بازگشت به بالا