ایده‌هایی برای ساخت استخر کوچک در خانه

چرا داشتن استخر خوب است؟

استخر بادی یک عنصر خارجی است که بیشترین توجه را در خانه به خود جلب می کند. به خصوص در فصل تابستان که گرمای هوا زیاد است، یکی از مهمترین موارد استفاده از استخر می باشد. در گرمای تابستان بسیاری از ما آرزوی داشتن یک استخر کوچک، فقط برای خنک شدن را داریم. علاوه بر این ، استخر به عنوان یک قطعه تزئینی عمل می کند و همچنین افراد می توانند با انجام یک تمرین سریع ، سطح سلامتی ما را افزایش دهد و فراموش نکنیم که چگونه یک استخر می تواند ارزش یک ملک را افزایش دهد.

‬‎ استخر بادی ۱۰۰ متری | استخر بادی 2 متری | استخر بادی ارزان قیمت

12 ایده برای ساخت استخر کوچک خانگی

برای ساخت یک استخر اینتکس خانگی در فضای محدود از ایده های زیر بهره ببرید:

1. از گوشه ای استفاده کنید.

اگر حیاط خانه یا باغ شما بزرگ نیست و شما نمی تواند یک فضای بزرگ برای ساخت استخر اختصاص دهید، می توانید از طراحی گوشه ای استفاده کنید.

2. طراحی استخر

طراحی استخر اینتکس شما باید با بقیه حیاط یا باغ شما هماهنگ باشد و خوشبختانه ما می توانیم به گیاهان ، گلها و مبلمان برای بهبود سبک بیرونی خانه های خود اعتماد کنیم. گاهی اوقات چیزهای کوچک هستند که تفاوت ایجاد می کنند! اگرچه اشکال و طرحهای بی شماری برای استخرها وجود دارد ، اما گاهی اوقات یک مربع، مستطیل یا دایره می تواند بهترین طرح و همچنین محبوب ترین باشد.

3. مقداری چمن را قربانی کنید.

مطمئناً ممکن است لازم باشد برخی دیگر از ملزومات باغ مانند زمین چمن را برای جا دادن استخر جدید خود فدا کنید ، اما ارزشش را دارد. استفاده از گیاهان گرمسیری با ابعاد کوچک می تواند مفید باشد!

4. طراحی استخر عمیق

اگر نمی توانید یک استخر عظیم داشته باشید ، داشتن یک استخر عمیق چطور است؟ زمانی که عمق بیشتری به استخر خود بدهید خواهید دید که طول همه چیز نیست!

5. گیاهان

برای اینکه یک استخر کوچک واقعاً زنده شود ، باید سعی کنید گیاهان زیبا و ضخیم با پوشش زمین را در اطراف آن بکارید! استخر یک کالای لوکس است و باغ شما قرار است بهشتی خصوصی باشد ، بنابراین این دو مفهوم را با هم ترکیب کنید! گیاهان و گلهایی را که می توانند منطقه شنای شما را به زیبایی تقویت کنند را اضافه کنید.

6. سایه های فضای باز

هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین نقطه برای استخر خود باید چند عامل را در خاطر داشته باشید و یکی از آنها سایه ها است. علاوه بر این ، از آنجا که روی استخر شنا برای باغ متمرکز هستید ، احتمال یافتن مکان مناسب تر (البته کوچکتر) را افزایش می دهد. فقط سعی کنید از مناطقی مانند درختان و ساختمان هایی که در بیشتر قسمت های روز سایه زیادی ایجاد می کنند خودداری کنید.

7. لبه شیشه ای استخر

لبه های استخر شیشه ای در اینجا نوعی نبوغ است که باعث می شود استخر به طور طبیعی خیلی بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد! توهمات نوری مانند این یک روش عالی برای بهره بیشتر از تأسیسات کوچک است!

8. ایمنی استخر

استخرها باید دارای ایمنی نیز باشد. نوع موادی که استخر را احاطه کرده است، حصار و عمق استخر را نیز در نظر داشته باشید.

9. داخل خانه یا بیرون؟

استخر می تواند داخل یا خارج باشد، این موضوع بستگی به شما و فضای شما دارد و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که  خیلی دقیق به اینکه می خواهید مکان خود را در کجا قرار دهید فکر کنید و تمام نکات ضعف و قوت آن را مطالعه کنید.

10. استفاده از تجهیزات اضافی

استخر شما بدون داشتن آب گرم کامل نخواهد بود. پس در نتیجه این سازه باید از یک سیستم گرمایشی برخوردار باشد که می تواند برای نگه داشتن دمای آب در سطح مطلوب مناسب باشد.

11. ساخت استخر در بالای ساختمان

ساخت استخر در طبقه آخر یک ساختمان می تواند بسیار جالب باشد، اما باید از حصارهای محکم در اطراف استخر و عرشه استفاده شود. همچنین باید از مقاومت ساختمان نیز اطمینان حاصل نمایید.

12. روشنایی

درست مثل داخل خانه ، وسایل روشنایی اطراف استخر شما می توانند زیبایی ایجاد کرده و فضای خاصی را برای زمان شنا تنظیم کنند.

نمونه های استخرهای خانگی

با توجه به محبوبیت امروزه استخر ، استخرهای کوچک قطعاً به حیاط های شهری راه پیدا کرده اند. تمام آنچه شما نیاز دارید تا یک استخر خانگی داشته باشید، برنامه ریزی هوشمندانه و فضای کافی برای ساختن یک استخر کوچک است. از سلامتی و تناسب اندام گرفته تا استراحت و تفریح ​​این استخر کوچک به شما ارائه می دهد و تمام زندگی شما را تغییر خواهد داد. در زیر نمونه هایی از استخرهای کوچک جهت ایده گرفتن به شما معرفی می شود.

1. استخر حیاط خلوت کوچک هالیوود گلم

همه چیز ، از بالشتک های صندلی نشیمن گرفته تا قوی شناور استخر، باعث می شود این استخر شنا در کالیفرنیا عالی به نظر برسد. فضای استخر کاملاً زیبا است و فضای کافی برای آفتاب گرفتن و نوشیدن قهوه در یک میز روی زمین چمن وجود دارد.

2. استخر با الهام از پالم اسپرینگز

به نظر می رسد این مجموعه استخر در پشت خانه ای در پورتلند از پالم اسپرینگز ، پایتخت مدرن قرن میانه خارج باشد. گلخانه کوچک با رنگ پر رنگ ، اشباع عمده ای را در روزهای بارانی خاکستری و بارانی از شمال غربی اقیانوس آرام به ارمغان می آورد.

3. استخر حیاط خلوت Itty Bitty

آیا می خواهید فراتر از یک سوله سنتی بروید؟ اگر قصد ندارید استخر شما کل حیاط خانه شما را اشغال کند ، ساخت یک استخر خانگی کوچک ، مانند خانه خارج از این خانه در کالیفرنیا ، مکمل کامل یک استخر کوچک است. این یکی از نقاط مناسب برای گرفتن کمی سایه است. آن را به عنوان یک کاناپه دائمی تصور کنید – فقط به اندازه کافی بزرگ است که بتواند یک مبل و یک صندلی کنار آن را جای دهد.

4. استخر حیاط خلوت سیمان مدرن

بیرون رفتن از درب این خانه دنج در هیوستون و ورود به حیاط پشتی ، بلافاصله حال و هوایی مانند آبگرم را به شما القاء می کند و این موضوع به دلیل وجود استخر است. سیمان سودمند آن در تضاد با پیاده روهای رودخانه سنگ و مبلمان پاسیوی چوب طبیعی است. در نتیجه یک مکان آرام و خنک برای کمی تفریح ​​در زیر آفتاب است.

5. استخر دایره کوچک فضای باز با منظره

این استخر خیره کننده از The Joshua Tree House ، متعلق به سارا و ریچ کامبز ، نشان می دهد که اندازه هیچ ارتباطی با مزایای آرامش بخش و توانایی لذت بردن از منظره حیاط خانه شما ندارد! یک استخر دایره ای فضای کمی را اشغال می کند ، از تعمیر و نگهداری کمی برخوردار است و کانال سازی برخی از لرزها را پس از یک روز طولانی آسان می کند.

6. Southwest با استخر مدیترانه ملاقات می کند

این استخر با شکوه در یوکاتان که توسط جسیکا پارادیس تسخیر شده است ، نشان می دهد که حتی حیاط خلوت ترین، حیاط خانه ها می تواند مکانی برای شنا در خود جای دهد. استخرهای بلند و باریک از این قبیل معمولاً برای مکانهای کوچکتر مناسب هستند. این اشکال و سبک ها، فضای کمتری را اشغال می کنند ،در حالی که همچنان شیک به نظر می رسند.

7. استخر حیاط خلوت مدرن در اواسط قرن

این استخر خیره کننده توسط Clayton & Little و با شلیک جیک هولت با بافت و مواد ، طراحی مدرن اواسط قرن است. صندلی ها و میزهای فیروزه ای همسان ، آب را منعکس می کنند و با جسارت در مقابل مخلوط دیوارهای چوب ، سیمان و سبزه حیاط خانه خودنمایی می کنند.

دکمه بازگشت به بالا