نقشه شهر جدید اندیشه

مهم ترین دغدغه مردم و نیاز همیشگی اساسی آنها خرید خانه است و امروز خانه دار شدن سخت تر از قبل شده است. خرید خانه به خصوص در شهرهای بزرگی مانند تهران قیمت های بسیار بالایی دارد به طوری که برای اکثر افراد قیمت ها با قدرت خرید آنها فاصله زیادی دارد. جدای از قیمت ها، رشد بالای جمعیت در تهران و کرج مشکلاتی را ایجاد کرده است و تقاضای زیاد مسکن باعث توسعه شهری در حومه تهران و کرج شده است.

خرید خانه ارزان در شهر اندیشه در سال های اخیر تنها عامل شهرت و تمایل به زندگی در این شهر نبوده است، بلکه یکی از عواملی است و عوامل دیگری مانند: دسترسی و نزدیکی به مسافتی مانند : تهران، کرج و شهریار و همچنین آب و هوای خوب، شهرسازی و ساخت و ساز مدرن، امکانات رفاهی و دسترسی عالی، امکانات تجاری، تفریحی، پزشکی و ورزشی، امنیت بالا و شرایط خوب فرهنگی از عواملی هستند که باعث می‌شوند مردم احساس راحتی کنند در این شهر .

اندیشه یکی از بهترین شهرهای نوساز با معماری مدرن در ساخت و ساز و زیرساخت های شهری بسیار خوب است و به عنوان یک شهر جدید بهترین انتخاب برای خرید مسکن می باشد. خرید آپارتمان ارزان در اندیشه بهترین فرصت برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری است.

نکته دیگری که در هنگام خرید آپارتمان باید به آن توجه کنید، امکانات داخلی ساختمان است. به عنوان مثال وضعیت وسایل گرمایشی و سرمایشی آپارتمان را بررسی کنید. این اقلیم است که حتی با کمبود سرمایش و گرمایش به مردم اجازه نمی دهد در خانه راحت زندگی کنند.

بهره گیری از نور کافی از دیگر مزیت هایی که است به هنگام خرید ملک در اندیشه باید مورد توجه قرار دهید. نور طبیعی نقش زیادی بر روی روحیه اعضای خانواده دارد و باعث افزایش انرژی و انگیزه آنها برای زندگی خواهد شد. سلامت روانی اعضای خانه بستگی به این دارد که نور خورشید در طول روز به داخل بتابد.

یکی دیگر از مواردی که می توان آن را یکی از مهم ترین نکات در خرید آپارتمان دانست، وضعیت بیرونی ساختمان است. وضعیت ایمنی ساختمان مانند مقاومت آن در برابر سیل و زلزله نکته ای است که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.

قبل از خرید خانه از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید و سعی کنید به سراغ خانه هایی بروید که استانداردهای شهرداری را در این زمینه رعایت می کنند. نظافت در مجموعه ای که آپارتمان شما در آن قرار دارد یکی دیگر از نکات مهم در هنگام خرید ملک است. با نگاهی اجمالی به اطراف مجموعه و داخل راهروها به راحتی می توان فهمید که آیا ساکنان این مجموعه خود را ملزم به رعایت بهداشت می دانند یا خیر؟

اگر کارمند هستید و دوست ندارید زمان زیادی را صرف رفت و آمد به محل کار خود کنید، بهتر است مناطقی را برای خرید آپارتمان نزدیک به خیابان های اصلی انتخاب کنید. خیابان های فرعی که اغلب شلوغ و یک طرفه هستند، زمان زیادی را از شما می گیرند و گاهی اوقات این امر آزاردهنده است.

موضوع مهم دیگری که در خرید آپارتمان باید به آن توجه شود، جداسازی انشعاب های آب، برق و گاز است. در ابتدا ممکن است فکر کنید که به راحتی می توانید با همسایگان خود بر سر این مشکل به توافق برسید و همه به اندازه خود هزینه می پردازند، اما مشکل به این راحتی ها نیست و گاهی ممکن است مشکلات و گرفتاری های عجیب و غریب در این رابطه گریبان گیر شما شود.

دسترسی به حمل و نقل عمومی ممکن است برای برخی از افرادی که با ماشین شخصی خود به تجارت خود رسیدگی می کنند، مشکل بزرگی نباشد، اما مشکل زمانی آشکار می شود که فرزندان شما قصد دارند خانه را برای اهداف مختلف ترک کنند. در این شرایط، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی می تواند خیال شما را در مورد ایمنی و سلامت آنها راحت کند.

یکی از مواردی که می تواند در خرید و فروش آپارتمان به شما کمک زیادی کند صحبت و مشورت با مشاور املاک است که می تواند مشاوره های بسیار مفید و مفیدی را به شما ارائه دهد.

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید آپارتمان در اندروید باید تعیین کنید مساحت آپارتمان است. خانواده هایی با جمعیت کم و بودجه کم بهتر است آپارتمان های کم متراژ بخرند.

مشاور املاک شهری با سابقه کاری بالا و وظیفه شناسی شما را در خرید بهترین و مناسب ترین آپارتمان در اندیچه یاری می کند.

جای او همان جایی است که بزرگ شده است و پس از بازگشت، ناهار و شب در خانه اسیران بزرگ را قضاوت می کند. حال اگر خانه ای باشد که شما مشترک باشید، این عامل مهم و اساسی نمی تواند شما را جدی و جدی بگیرد، یعنی خانه فعلی و پایین شما متعلق به مراجعین عادی و مرده نیست.

دکمه بازگشت به بالا