خواص سرامیک پرسلانی

اصل و پایه ی تولید سرامیک پرسلانی با خاک رس همراه با مواد معدنی کائولینیت، سیلیس، فلدسپات و سایراکسیدهای معدنی است که ترکیب این مواد در کنار هم مقاومت و دوام بالای سرامیک پرسلانی را تشکیل می دهد. ترکیب این مواد تشکیل دهنده با دمای پخت بسیار بالا در کوره متراکم شده و سرامیک پرسلانی تولید می شود. بعد از پروسه ی تولید بیسکوئیت خام پرسلانی نوبت به زدن لعاب، رنگ و طرح روی سطح سرامیک می رسد.

سرامیک های پرسلانی با این کیفیت و مقاومت، بهترین گزینه و متریال برای انتخاب در پروژهای ساختمانی است. سرامیک پرسلانی از خواص بسیار زیادی برخوردار است که بترتیب به بررسی آنها می پردازیم:

مقاوم در برابر نفوذ آب: مهمترین گزینه از خاصیت سرامیک پرسلانی ضد آب بودن آن می باشد، مفهوم ضد آب بودن (جذب آب نزدیک صفر درجه) است. بخصوص اگر سرامیک پرسلانی دارای لعاب نانو پولیش باشد، به هیچ عنوان آب روی سطح سرامیک پرسلان نفوذ نمیکند.

مقاوم در برابرلک: سرامیک پرسلان بغیرازخاصیت ضد آب بودن، در برابر لکه آب، مواد اسیدی و لکه های چربی روی سطح آن کاملا مقاوم بوده و این خاصیت سرامیک، سطح روی سرامیک را پولیش و نانوپولیش می کند.

مقاوم در برابر خط و خش: پرسلانی ها به لحاظ لعاب دارای سختی زیادی ست که این مزیت بدلیل ماده ی سیلیس و پوشش لعابی که در حین تولید روی آن زده می شود، حتی ضربه ای که ناشی از برخورد چاقو یا چکش و…. بر روی سطح آن باشد.

مقاوم در برابراسیدی: تولید سرامیک پرسلانی به نحوی ست که در برابرمواد اسیدی و شوینده ی قوی شیمیایی هیچگونه تغییری نکرده و از کیفیت آن کم نمی شود.

 مقاوم  در برابر حرارت: با توجه به اینکه سرامیک پرسلان در دمای پخت بالا تولید می شود، به همین دلیل در برابر حرارت و دمای بالا از مقاومت زیادی برخوردار است.

مقاوم در برابر فشار و ضربه: پرسلانی ها سرامیک هایی بسیار مقاوم در برابر فشار و ضربه همچنین در برابر ضربه و رفت و آمد زیاد روی سطح آن (سابیدگی) می باشند.

اگر برای خرید سرامیک پرسلانی بدنبال سریعترین راه؟ طرح و قیمتی خاص؟ و مشاوره ای رایگان همراه با بهترین ایده ها هستید؟ سایت فروشگاهی و آنلاین کالاساخت  را به شما پیشنهاد می کنیم .

برای ارتباط با کارشناسان فروش سایت آنلاین کالاساخت با شماره تماس 03191004468 و شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا