بهترین برندهای پرطرفدار لوازم برقی آشپزخانه

اغلب افراد علاقه دارند که آشپزخانه خود را با خرید لوازم آشپزخانه لوکس و ارزان تجهیز کنند. به دلیل این علاقه و استقبال در سال­های اخیر تنوع در انواع برندهای لوازم خانگی، به خصوص لوازم برقی آشپزخانه بسیار زیاد شده است و هر ساله با پیشرفت علم و ایده­های نوآورانه شاهد نوآوری گسترده­ای در این حوزه هستیم به طوریکه هر روز وسیله­های جدید و مدرن  با اهداف مختلف تولید می­شوند که از قابلیت و کاربردهای مختلفی برخوردار هستند و از نمونه­های قدیمی خود ارتقا یافته­اند.

 افزایش در تعداد شرکت­های فروشنده لوازم برقی آشپزخانه و همچنین تنوع و گستردگی بسیار زیاد این محصولات سبب شده است که مشتریان در هنگام خرید دچار سردرگمی شوند زیرا هر ساله بعضی از شرکت ها با نوآوری محصولات جدیدی را جایگزین محصولات قدیمی کرده و یا تعدادی از شرکت­ها  تلاش می­کنند محصولات با برندهای گران قیمت را جایگزین کنند و در نتیجه محصولات بی کیفیت را روانه بازار کنند.

قابل اعتماد بودن برند و محصولات تولیدی آن شرکت یکی از مهترین عواملی است که افراد در هنگام خرید به آن توجه می کنند که این امر بر اساس تجربه استفاده کنندگان و کیفیت محصول و خدمات ارائه شده توسط برند آن محصول بدست می آید. در بازار ایران برندهای مختلف خارجی و داخلی در زمینه فروش انواع لوازم خانگی در کشور فعالیت می کنند.  بعضی از برندها به دلیل اینکه در سال های طولانی در بازار ایران در حال فعالیت هستند و محصولات با کیفیت بالا ارائه داده اند پرطرفدارند.در ادامه مطلب به بررسی برندهای خارجی و داخلی پرطرفدار لوازم برقی آشپزخانه پرداخته خواهد شد.

بهترین مارک وسایل برقی آشپزخانه جدید

بوش، ال جی، سامسونگ، تفال، دوو و فیلیپس و فلر از برندهای مشهور، معتبر خارجی لوازم برقی آشپزخانه در بازار ایران می باشند. لوازم برقی آشپزخانه از برندهای فوق جزء بهترین برندهای خارجی و پرطرفدار در کشور شناخته می شوند. هر چند در سال های اخیر به دلیل تحریم در کشور دسترسی به محصولات این شرکت­ها با  محدودیت­های زیادی همراه بوده است و بعضا اکثر برندهای خارجی فاقد نمایندگی رسمی در ایران هستند و یا اغلب این محصولات به صورت قاچاق به کشور وارد می­شوند و امکان دسترسی به کالای اورجینال سخت است و به کمتر فروشنده­ای می­توان اعتماد کرد.

از سویی در صورت وجود کالای اصل در بازار بسیار گران قیمت بوده و همه افراد جامعه دارای قدرت خرید مناسب این محصولات نیستند و به خرید لوازم برقی آشپزخانه با برندهای داخلی روی آورده اند. در مجموع از بین برندهای خارجی برند بوش و ال جی از سایر برندها با کیفیت تر شناسایی شده اند اما خرید محصولات دوو و فیلیپس در کشور آسان تر است و افراد دسترسی بهتری نسبت به سایر لوازم برقی آشپزخانه خارجی دارند. لوازم خانگی با برند آریستون و برند آمریکایی ویرپول و دلمونتی، جنرال الکتریک نیز از بهترین برندهای پرطرفدار لوازم آشپزخانه شناخته می شوند و البته به دلیل محدودیت های ارزی و تحریم ها به میزان محدود در بازار ایران موجود و فعالیت می کنند.

 

برندهای پرطرفدار داخلی لوازم برقی آشپزخانه

افزایش در قیمت دلار و افزایش در تورم در ایران سبب شد که طرفداران برندهای داخلی لوازم برقی آشپزخانه افزایش یابند. از این رو در سال های اخیر رقابت بین شرکت های داخلی ارائه دهنده خدمات لوازم برقی آشپزخانه افزایش یافته است. برندهای پارس خزر، اسنوا، امرسان، پاک شوما و میگل  از برندهای مطرح می باشند. در مجموع در سال های اخیر برندهای ایرانی پا به پای برندهای خارجی تلاش کردند و سعی کردند کیفیت محصولات را افزایش دهند و تقریبا در بازار ایران سهم قابل قبولی را از آن خود کرده اند.

افراد می توانند برای خرید ارزان تر لوازم برقی آشپزخانه به عمده فروشی لوازم آشپزخانه مراجعه کنند و یا از طریق فروشگاه های اینترنتی این محصولات را سفارش دهند. اکثر برندهای داخلی در تمام استان های کشور دارای نمایندگی هستند و محصولات آن ها با ضمانت و خدمات پس از فروش به فروش می رسد.

دکمه بازگشت به بالا