احتمال تعطیلی دوباره مدارس در آمریکا همزمان با افزایشی شدن موارد ابتلا به کرونا

NBC News گزارش می دهد که در ایالت هایی که بیماری عروق بیماری کرونا قلب در حال افزایش است، مقامات محلی و مدارس در حال بررسی اقدامات پیشگیرانه تری برای محدود کردن شیوع این بیماری در کلاس های درس هستند، از جمله به عنوان یک اقدام احتیاطی ما ممکن است مردم را تشویق به پوشیدن ماسک و در برخی موارد تعطیل کنند. مدارس .

باربارا فرر، مدیر مراقبت های بهداشتی در لس آنجلس، کالیفرنیا، در یک کنفرانس خبری گفت: “در لس آنجلس، تعداد موارد گزارش شده از بیماری عروق بیماری کرونا قلب در میان دانش آموزان فعال گزارش شده است.” دبیرستان ها از 27 مارس تا 24 آوریل چهار برابر شد.

این پس از لغو ممنوعیت حضور در مدرسه در 12 مارس صورت گرفت. وی گفت: با این افزایش اکنون به اندازه بهمن ماه در بین دانشجویان و کارکنان مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب داریم.

او همچنین گفت که مدارس را تشویق می‌کند تا در داخل خانه که تعداد زیادی دانش‌آموز و مردم جمع می‌شوند، ماسک بزنند. همچنین هدف از آن تشویق مدارس به «آزمایش» و غربالگری علائم بیماری عروق بیماری کرونا قلب قبل و بعد از رویدادهای جمعی، و بهبود تهویه و حمل و نقل داخلی است.

مدارس آمریکایی

از زمان عید پاک و تعطیلات بهار، موارد بیماری عروق بیماری کرونا قلب در برخی از مناطق ایالات متحده افزایش یافته است. به گزارش NBC، تعداد بستری شدن در بسیاری از مناطق ایالات متحده طی دو هفته گذشته افزایش یافته است. به گفته وزارت آموزش ایالات متحده، تنها در مین هفته گذشته، هشت مدرسه با 1000 مورد شیوع ویروس کرونا را گزارش کردند. یکی از این مدارس دبستان رامفورد بود که پس از قبولی 29 دانش آموز و 16 کارمند در آزمون تاج گذاری تعطیل شد. مدرسه دولتی بروکلین نیز پس از اینکه 30 درصد مدارس از بیماری عروق بیماری کرونا قلب رنج می بردند، آموزش خود را مجازی کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا