ورزشی

ازبکستان قوی‌ترین حریف ماست

آفتاب‌‌نیوز :

تیم‌های ملی قطر و ازبکستان فردا (شنبه) در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف هم می‌روند. تینتین مارکس، سرمربی قطر در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: ما به خوبی برای این بازی سخت آماده هستیم. ازبکستان قوی‌ترین تیمی است که مقابل آن‌ها قرار گرفته‌ایم.

او افزود: بازیکنان ما خوب آماده شده‌اند. آن‌ها کیفت لازم برای کسب آمادگی لازم را دارند. بازی قبلی ما با ازبکستان به سال‌ها قبل برمی‌گردد که همه اعضای دو تیم تغییر کرده است. چیزی که من می‌خواهم بگویم این است که بهترین خودمان را می‌خواهیم نشان دهیم.

سرمربی قطر بیان کرد: تیم ما به خوبی آماده شده است. من به بازیکنان فرصت دادم که خودشان را نشان بدهند. ما توانستیم ۹ امتیاز را کسب کنیم و کمترین گل خورده را داشته باشیم. ما بازیکنان بااستعدادی و پر سرعتی داریم. به نظرم بازی فیزیکی‌ای خواهیم داشت.

مارکس در پاسخ به این سوال که امید کمتر آن‌ها برای قهرمانی با وجود حضور به عنوان مدافع عنوان قهرمانی چه تاثیری روی تیمش داشته؟ توضیح داد: من به همه نظرات احترام می‌گذارم. ما در یک چهارم حضور داریم، ولی من نمیخواهم فشاری روی بازیکنانم بگذارم و فقط می‌خواهیم برنده شویم.

او در پاسخ به این سوال که آیا زمان کافی برای آماده کردن تیمش داشته گفت: من بازیکنانم را به خوبی می‌شناسم چرا که ۶ سال در لیگ قطر مربی بودم. به همین دلیل تیم را به خوبی می‌شناسم و ساختارشان را می‌دانم که چه هارمونی‌ای دارند.

سرمربی قطر درباره اتفاقی که برای خسوس کاساس در نشست خبری بعد از بازی عراق – اردن رخ داد، اظهار کرد: من نمی‌توانم دنیای مربیان را عوض کنم. فشار رسانه‌ها سخت است. من وضعیت کاساس را درک می‌کنم.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا