برند راپیدو مال کدام کشور است

این برند چینی برای انواع سنین و انواع سلیقه ها دوچرخه های متنوعی را طراحی و تولید می‌کند. دوچرخه های تولیدی این برند از کیفیت خوب در کنار قیمت معقول و مقرن بصرفه برخوردار است و در مقایسه با رقبا از ساخت بالا و قیمت ارزانتری بهره می برد که همین امر سبب شده تا تقاضا برای دوچرخه راپیدو بسیار زیاد باشد و سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص دهد در ادامه به معرفی دقیق محصولات این برند می‌پردازیم با ما در ادامه همراه باشید.

دوچرخه راپیدو ساخت کجاست ؟

این سوال اولین سوالی است که ذهن خرداران دوچرخه راپیدو را درگیر می‌کند. دوچرخه های برند راپیدو همگی تولید چین هستند. کیفیت بالای محصولات راپیدو و داشتن قیمت پایین عامل اصلی فروش بسیار بالای دوچرخه های راپیدو است.  برای خرید لاستیک دوچرخه و مشاهده قیمت لاستیک دوچرخه کندا که مقاوم در برابر پنچری است می‌توانید به فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ مراجعه کنید.

دوچرخه راپیدو r1 | دوچرخه راپیدو r3 | دوچرخه راپیدو r6

تولیدات برند راپیدو

این برند چینی برای انواع سنین و انواع سلیقه ها دوچرخه های متنوعی را طراحی و تولید می‌کند. در ادامه به معرفی دقیق محصولات این برند می‌پردازیم با ما در ادامه همراه باشید.

دوچرخه کودک

دوچرخه های کودک برند راپیدو در سایز های 12، 16، 20، 24 طراحی و تولید می‌شوند. این برند چینی از معدود برندهایی است که دوچرخه 24 دنده‌ ای را تولید و به بازار عرضه می‌کند. اگر به دنبال قیمت دوچرخه هستید، این برند به آسانی نیاز شما را برطرف خواهد کرد. از جمله مدل های پرطرفدار این برند تولید کننده دوچرخه می توان به راپیدو R3، 3R25 و 2R01 اشاره کرد.

 

 

دکمه بازگشت به بالا