بهترین رنگ برای آینه و کنسول

آینه و کنسول به نوعی میز گفته می شود که یک آینه با اندازه مشخص بر روی آن قرار می گیرد. آینه و کنسول می تواند محلی برای قرار دادن اشیای تزیینی نظیر مجسمه باشد. انتخاب نوع و رنگ آینه و کنسول تاثیر بسزایی بر دکوراسیون منزل خواهد داشت. عده ای ممکن است آینه و کنسول را با آینه و شمعدان عروس اشتباه بگیرند. این دو از نظر ساختار و کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند. آینه و کنسول نسبت به آینه و شمعدان اندازه نسبتا بزرگی دارد. همین مساله باعث می شود تا برای جمع کردن لوازم اضافی در خانه مناسب باشد.
از سوی دیگر، آینه عروس عمدتا در یکی از طرح های گرد، بیضی یا چهار گوش طراحی می شوند. در حالی که آینه کنسول استیل ممکن است در ترکیب با چوب و مواد دیگر با هر طرحی ساخته شود. البته در نظر داشته باشید که ممکن است برخی از افراد به جای خرید آینه و شمعدان عروس، از نمونه های جذاب آینه و کنسول استفاده نمایند.

آینه و کنسول را می توان در پذیرایی و یا اتاق خواب به کار برد. انتخاب طرح و رنگ آینه و کنسول نیز بر اساس همین موضوع صورت می گیرد. آینه و کنسول مدرن، آینه و کنسول سلطنتی، آینه و کنسول چوبی و آینه و کنسول سنگی از طرح های پرطرفدار آینه و کنسول محسوب می شوند.
افرادی که تمایل به خرید آینه و کنسول دارند، برای انتخاب رنگ و طرح آن باید به نوع دکوراسیون منزل خود توجه داشته باشند. برای مثال در منازلی که از دکوراسیون کلاسیک یا سنتی استفاده می کنند، بهتر است از آینه و کنسول سلطنتی و یا چوبی استفاده شود. این در حالی است که در مواردی که افراد لوازم مدرن را برای طراحی داخلی منزل خود به کار می برند، استفاده از طرح های مدرن آینه و کنسول مناسب تر خواهد بود.

 

جذاب ترین نمونه‌ های آینه کنسول جدید 2022

امروزه انواع آینه و کنسول با طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار یافت می شوند. به طوری که هر فرد بنا بر مدل دکوراسیون منزل خود (سنتی یا مدرن) می تواند شیک ترین مدل و رنگ آینه و کنسول را انتخاب نماید. این وسیله نسبتا تزیینی را می توان در قسمت های مختلف منزل به کار برد. نمونه های مختلف آینه و کنسول می توانند در سالن پذیرایی، ورودی و راهروها و اتاق خواب استفاده شوند.
انواع آینه و کنسول معمولا از جنس سنگ، برنز و یا چوب ساخته می شوند. طرح های آینه و کنسول با جنس سنگ، از سنگ های مرمر سفید ساخته می شوند. به همین دلیل نیز این نوع آینه و کنسول در برابر مدل های دیگر وزن سنگین تری دارند.
البته باید دقت نمود که اندازه و مدل آینه و کنسول برای هر کدام از مکان های مختلف نظیر پذیرایی و اتاق خواب متفاوت خواهد بود. برای مثال برای استفاده از آینه و کنسول در پذیرایی لازم است اندازه آینه را نسبتا کوچک انتخاب نمود. این در حالی است که برای کاربرد آینه و کنسول در اتاق خواب، می توان از یک کنسول شامل دراور (کمد کشودار) و یک آینه ای نسبتا بزرگتر استفاده کرد.

از سوی دیگر، برای آینه و کنسول پذیرایی باید یک طرح نسبتا ساده و بدون شلوغی انتخاب نمود. در حالی که آینه و کنسول اتاق خواب را می توان با هر اندازه ای به کار برد. جذاب ترین نمونه های آینه و کنسول در سال ۲۰۲۲ را می توان از یکی از طرح های زیر انتخاب کرد:

  • آینه و کنسول چوبی
  • آینه و کنسول سلطنتی
  • آینه و کنسول سنگی
  • آینه و کنسول مدرن

برای افرادی که از دکوراسیون مدرن برای منزل خود استفاده می کنند، استفاده از آینه و کنسول مدرن مناسب ترین گزینه خواهد بود. برای مثال، در دکوراسیون های مدرن استفاده از آینه و کنسول با رنگ های سفید و مشکی از کارهای پر طرفدار محسوب می شود. این رنگ ها حتی برای جهیزیه عروس نیز مناسب هستند. در بسیاری از موارد آینه و کنسول مدرن از ام دی اف ساخته می شوند. بنابراین، تنوع طرح و رنگ آینه و کنسول مدرن بالا بوده و می تواند برای هر سلیقه ای مناسب باشد. این در حالی است که برای خانه هایی با دکوراسیون سنتی می توان از آینه و کنسول سلطنتی با رنگ های طلایی استفاده نمود. برای افرادی هم که به طرح های طبیعی علاقه مند هستند، آینه و کنسول چوبی با رنگ های فندقی و گردویی انتخابی بسیار مناسب خواهد بود.


بهترین رنگ برای آینه و کنسول چیست؟

امروزه طرح های زیادی از آینه و کنسول با رنگ های متنوع در بازار به چشم می خورد. به طوری که هر فرد بنا بر سلیقه خود می تواند بهترین طرح و رنگ آینه و کنسول را انتخاب نماید. رنگ آینه و کنسول بر اساس نوع آن انتخاب می شود. در واقع، ممکن است فردی به خرید آینه و کنسول سلطنتی علاقه داشته باشد. این گونه آینه و کنسول ها عمدتا با رنگ طلایی به فروش می رسند. در اصل، آنچه باعث زیبایی آینه و کنسول سلطنتی می شود، همین رنگ طلایی جذاب آن است.

برای افرادی که به خرید آینه و کنسول چوبی تمایل نشان می دهند نیز معمولا رنگ طبیعی چوب جذابیت بیشتری خواهد داشت. آینه و کنسول چوبی را عمدتا می توان با رنگ های ماهاگونی، فندقی و گردویی در بازار یزیبایی خانه و استفاده از وسایل لوکس و زیبا همواره یکی از دغدغه های اصلی و مهم خانم ها می باشد. به همین دلیل ماهانه یا سالیانه هزینه های زیادی را صرف خرید وسیله برای خانه شان می کنند. از بین تمامی این موارد، آینه و کنسول یکی از وسایل مهم زینتی در منزل به حساب می آید، که توجه عروس خانم ها و خانم های خانه دار را همواره به خود جلب می کند.

امروزه آینه کنسول به یک جزء بسیار مهم در طراحی دکوراسیون منزل تبدیل شده است که توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد از این رو دانستن راهنمای خرید آینه کنسول در هنگام انتخاب آن می تواند کمک بسیار زیادی به شما کمک کند.

راهنمای خرید آینه و کنسول در مدلهای مدرن و کلاسیک

آینه و کنسول چیست؟

نام دیگر این کلمه پیش آینه می باشد. آینه و کنسول در اصطلاح امروزی و مدرن واژه ای است که در کنار یکدیگر به کار برده می شود. بنابراین در تعریف این دو باید گفت که کنسول (console) کلمه ای فرانسوی است و میزی شبیه به یک نیمه میز می باشد که دو، سه یا چهار پایه در قسمت زیرین آن قرار گرفته است. به عبارت دیگر می توان گفت هم میز است و هم میز نیست!

مراجع: youtube

دکمه بازگشت به بالا