استان ها

مقیمی: خدمات ایمیل دانش‌آموختگان حذف نمی‌شود

مقیمی: خدمات ایمیل دانش‌آموختگان حذف نمی‌شود

رئیس دانشگاه تهران گفت: خدمات ایمیل دانش‌آموختگان هرگز حذف نخواهد شد و در حال برنامه‌ریزی هستیم تا خدمات را از نظر کمی و کیفی گسترش دهیم.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران در حاشیه جلسه هیئت‌رئیسه دانشگاه تهران گفت: جایگاه دانش‌آموختگان به عنوان سرمایه اجتماعی ارزشمند دانشگاه تهران بسیار بالاست و رویکرد خدمات‌رسانی دانشگاه به همه ذی‌نفعان به‌ویژه دانش‌آموختگان همواره مورد تأکید بوده است.

وی افزود: خدمات ایمیل دانش‌آموختگان هرگز حذف نخواهد شد و در حال برنامه‌ریزی هستیم تا خدمات را از نظر کمی و کیفی گسترش دهیم.

رئیس دانشگاه تهران با اشاره به ایجاد ساختار یکپارچه کاربران جهت راه‌اندازی خدمات جدید، خاطرنشان کرد: در نظر داریم سامانه‌های جدید خود را با هدف بهبود کیفیت و در راستای استفاده حداکثری از توان دانشجویان ارتقا دهیم.

مقیمی، ارتباط مستمر دانشگاه با دانش‌آموختگان را در آستانه برگزاری جشنواره نودسالگی دانشگاه تهران که سال آینده برگزار خواهد شد بسیار ضروری خواند و تصریح کرد: سامانه‌ها را مورد پایش قرار داده‌ایم و به‌زودی با راه‌اندازی سامانه یکپارچه، فضا را برای توسعه خدمات متنوع دیگری از جمله خدمات ابری، سوپر اپ و … فراهم می‌کنیم.

دکمه بازگشت به بالا