اجتماعیبرترینهای کسب و کار

ثبت و تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام

آیا تغییر شماره تلفن در اینستاگرام ممکن است؟ تغییر ایمیل در اینستاگرام به چه صورت است؟ ثبت ایمیل و شماره در اینستاگرام چه کمکی می‌کند؟ در اپلیکیشن اینستاگرام، اطلاعات شخصی شما در بخشی از صفحه‌ی پروفایل قرار دارد. این اطلاعات شخصی، شامل ایمیل و شماره تلفن نیز است. این اطلاعات را در هنگام ثبت نام در اینستاگرام، وارد می‌کنید. البته امکان تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام پس از ثبت نام نیز وجود دارد.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که ثبت ایمیل و شماره تلفن در اینستاگرام، چه دلیلی دارد؟ اگر شما آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را در بخش اطلاعات پروفایل اینستاگرام، وارد کنید، در صورتی که به دلایلی پیج اینستاگرام شما از دسترس خارج شود، می‌توانید پیج خود را بازیابی کنید.

شاید علاوه بر این مطلب برای شما جذاب باشد تا در مورد اینکه از کجا بفهمیم فالوور فیک داریم نیز مطالعه کنید.

آموزش تغییر ایمیل در اینستاگرام

اگر شما در هنگام ایجاد حساب کاربری خود، ایمیلی را ثبت کرده اید و تصمیم به تغییر ایمیل اینستاگرام خود را دارید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن یا وب سایت اینستاگرام این کار را انجام دهید. برای تغییر ایمیل اینستاگرام باید وارد حساب کاربری خود شوید. سپس به قسمت پروفایل مراجعه کنید و وارد بخش Edit Profile شوید. در انتهای این صفحه گزینه آبی رنگ Personal Information Settings  (تنظیمات اطلاعات شخصی) را انتخاب کنید. در اینجا باید به قسمت E-mail Address مراجعه کنید.

آدرس ایمیل قبلی را که در این قسمت وجود دارد، پاک کنید و سپس ایمیل جدید مورد نظر خود را وارد کنید. برنامه اینستاگرام به صورت خودکار به ایمیل جدید شما، یک لینک ارسال می‌کند. با تپ کردن روی لینک ارسالی، ایمیل جدید ثبت خواهد شد.

تنظیمات اینستاگرام برای تغییر شماره تلفن در اینستاگرام

ممکن است شما با یک شماره تلفن در اینستاگرام ثبت نام کرده باشید و حالا قصد تغییر این شماره را دارید. خوشبختانه امکان تغییر شماره تلفن در اینستاگرام نیز وجود دارد. تغییر شماره تلفن در اینستاگرام بسیار راحت است، برای این کار کافی است به بخش پروفایل حساب کاربری خود بروید. بخش پروفایل همان قسمتی است که پست های شما در آن بخش نمایش داده می‌شود. در این بخش، گزینه Edit Profile را کلیک نمایید.

در صفحه ویرایش پروفایل، گزینه Personal Information Settings  را که در انتهای صفحه قرار دارد، انتخاب کنید. حال در صفحه باز شده، گزینه Phone Number را انتخاب کنید، شماره تلفنی را که قبلا وارد کرده‌اید، پاک کنید و شماره جدید مورد نظر خود را وارد کنید. در پایان کار، گزینه Next را انتخاب کنید. حال باید کد شش رقمی را که اینستاگرام به شماره تلفن جدید شما ارسال می‌کند را در بخش مربوط به آن وارد کنید. به این ترتیب مراحل تغییر شماره تلفن اینستاگرام به پایان می‌رسد.

تغییر ایمیل اینستاگرام و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام از طریق نسخه وب

شما می‌توانید برای تغییر ایمیل اینستاگرام و یا تغییر شماره تلفن در اینستاگرام از نسخه وب در کامپیوتر و یا حتی گوشی موبایل خود استفاده کنید. بسیاری از افراد که روزانه استفاده زیادی از کامپیوتر و یا لپ‌تاپ خود دارند، ممکن است بارها از طریق نسخه وب وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوند. امکان تغییر ایمیل و یا شماره تلفن در اینستاگرام از طریق نسخه وب نیز وجود دارد.

حال در این بخش می خواهیم با نحوه تغییر ایمیل اینستاگرام و یا تغییر شماره تلفن در اینستاگرام از طریق نسخه وب را شرح دهیم. مراحل تغییر ایمیل اینستاگرام و یا تغییر شماره تلفن در اینستاگرام تقریبا مشابه یکدیگر است، بنابراین هر دو در کنار هم توضیح داده شده است. برای تغییر ایمیل اینستاگرام و یا تغییر شماره تلفن در اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام، در قدم اول باید وارد حساب خود شوید. صفحه پروفایل خود را باز کنید. صفحه پروفایل، صفحه ای است که پست‌های شما در آن نشان داده می‌شود.

در صفحه پروفایل گزینه Edit Profile را کلیک کنید. در این قسمت اطلاعات پروفایل شما قابل ویرایش است. حال گزینه‌های Email و Phone Number را مشاهده می‌کنید. برای تغییر ایمیل اینستاگرام به قسمت Email و برای تغییر شماره اینستاگرام روی باکس Phone Number کلیک کنید. حال باید آدرس ایمیل و یا شماره تلفن جدید را در بخش مربوطه وارد کنید. در پایان باید گزینه آبی رنگ Submit را که در انتهای صفحه قرار دارد، کلیک کنید.

برای تغییر ایمیل اینستاگرام باید روی لینکی که به ایمیل جدید ثبت شده شما ارسال شده است، کلیک کنید. این کار برای تغییر ایمیل اینستاگرام الزامی است. اما برای تغییر شماره تلفن اینستاگرام باید کد شش رقمی را که به شماره‌ی جدید شما ارسال شده است را در در قسمت مشخص شده، وارد کنید. به این ترتیب شماره تلفن یا ایمیل شما در اینستاگرام با موفقیت تغییر خواهد کرد.

نحوه ثبت ایمیل در اینستاگرام!

اگر تاکنون برای حساب کاربری اینستاگرام خود، آدرس ایمیلی ثبت نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم برای امنیت صفحه اینستاگرامی خود حتما این کار را انجام دهید. بخش اعظمی از امنیت یک پیج به شماره تلفن و آدرس ایمیلی است که در اینستاگرام ثبت شده است. در ابتدا باید یک آدرس ایمیل داشته باشید. اگر از قبل آدرس ایمیل دارید، می‌توانید از آن استفاده کنید و یا آدرس ایمیل جدید درست کنید.

برای ثبت ایمیل جدید وارد صفحه‌ی پروفایل خود در اینستاگرام شوید. سپس گزینه‌ی Edite Profile را انتخاب کنید. حال باید در پایین صفحه باز شده، گزینه‌ی personal Information Settings را انتخاب نمایید. در بین این گزینه‌ها، گزینه‌ی E-mail Address  را انتخاب کنید و آدرس ایمیل مورد نظر خود را وارد کنید. به همین راحتی ایمیل شما در اینستاگرام با موفقیت ثبت خواهد شد.

نکات تغییر ایمیل یا شماره تلفن در اینستاگرام

تغییر ایمیل در اینستاگرام و یا تغییر شماره تلفن در اینستاگرام باید نکاتی را در نظر داشته باشید. اولین نکته این است که برای تغییر ایمیل اینستاگرام، باید حتما رمز عبور ایمیل جدید را به خاطر داشته باشید و هرگز آن را فراموش نکنید. همچنین مطمئن شوید که ایمیل جدید دارای ایمیل پشتیبان نیز باشد، تا از امنیت پیج اطمینان بیشتری داشته باشید. اگر ایمیل جدید ایمیل پشتیبان نداشت، برای آن یک ایمیل پشتیبان ثبت کنید.

در نسخه جدید اینستاگرام، این امکان وجود دارد که با یک ایمیل، چند حساب کاربری مختلف ایجاد شود. ممکن است در قسمت Edit Profile، گزینه Edit Personal Information برای شما وجو نداشته باشد؛ احتمالا اینستاگرام شما نسخه به روز نیست. بنابراین باید اینستاگرام خود بروزرسانی کنید و آخرین نسخه موجود آن را نصب کنید تا مشکل حل شود.

اگر تصمیم به تغییر شماره تلفن در اینستاگرام دارید باید شماره‌ای را ثبت کنید که به آن دسترسی دارید؛ زیرا اینستاگرام برای ثبت تغییر شماره تلفن در اینستاگرام، کد شش رقمی به این شماره ارسال می‌کند که با وارد کردن آن می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

حالا که با تنظیمات کلی آشنا شدید شاید برای رشد و پیشرفت پیج اینستاگرام خود نیاز به فالوور و لایک و تعامل داشته باشید، در ابتدای کار رسیدن به تعداد بالا کمی مشکل میباشد ولی میتوان با استفاده از instagram followers panel با سرعت بیشتر و در زمان کم به این مهم دست یافت.

دکمه بازگشت به بالا