برترینهای کسب و کارعمومی

چه دستگاه کاور کفشی برای من مناسب است؟

انواع دستگاه کاور کفش

دستگاه کاور کفش انواع متفاوتی دارد حتی گاهی کاور کفش به صورت دستی انجام می‌شود و نیازی به دستگاه ندارد ما با پیشرفت تکنولوژی دستگاه‌های اختراع شده است که بدون خم شدن و دست زدن به کفش آن را کاور می‌کند.

. 1دستگاه کاور کفش مکانیکی

این دستگاه بدون نیاز به برق و باطری کار می‌کند. دستگاهی کوچک و قابل حمل است که به نسبت دیگر دستگاه‌ها بسیار ارزان است. این دستگاه جعبه‌ای، به گونه‌ایست که کاورهای کفش آماده، به صورت دستی در آن قرار داده می‌شود. مانند دیگر دستگاه‌ها کافی است پا را در محفظه  معین قرار دهید تا کاور به دور کفش قرار گیرد. برای خرید دستگاه کاور زن کفش مکانیکی با بهترین قیمت به سایت ما مراجعه کنید .

2 دستگاه کاور کفش برقی اتوماتیک

این دستگاه با استفاده از برق کار می‌کند و برای کاور کردن نیاز به بسته‌های کاور آماده دارد. به این صورت که بسته‌های کاور آماده را به صورت بسته‌بندی ۱۰۰ عددی و یا ۲۰۰ عددی موجود در بازار را خریداری کرده در درون دستگاه برقی اتوماتیک قرار می‌دهید سپس دکمه روشن آن را زده و کفش را در محفظه مخصوص آن قرار دهید. دستگاه به طور اتوماتیک کفش را می‌پوشاند. ۲ الی ۳ ثانیه صبر کنید و کفش دوم را قرار دهید.

3. دستگاه کاور کفش حرارتی

این دستگاه یکی از به‌روزترین دستگاه‌های موجود در بازار است که روش کار آن با دستگاه‌های دیگر کاملا متفاوت است. به این صورت که برای کاور کردن کفش نیاز است که رول‌هایی از جنس نایلون در درون دستگاه قرار داده شود. دو تا سه ثانیه صبر کنید دستگاه با استفاده از حرارت مناسب کفش را کاور می‌کند.

در این دستگاه هر یک از رول‌ها می‌توانند ۱۰۰۰ کفش و یا همان ۵۰۰ جفت کفش را کاور کند. این در حالی است که دستگاه‌های دیگر بین ۵۰ تا ۱۰۰ کفش را می‌توانند کاور کنند.

حفظ نظافت و پاکیزگی محیط، از مهم ترین خواسته های ادارات، بیمارستان ها و محیط های کاری و زیستی به حساب می آید.برای جلوگیری از ورود به محیط با کفش و پاپوش های آلوده می توان دستگاه کاور کفش برقی را در ورودی اماکن حساس به گرد و خاک و آلودگی قرار داد.به این منظور می بایست از دستگاه های حرفه ای در این مورد استفاده کرد.شرکت   با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا، دستگاه کاور کفش برقی  SK-CL-W را به ارمغان آورده است.این دستگاه ی از طراحی زیبا و کیفیت بالایی برخوردار است.سنسور های هوشمند و طراحی زیبا، این دستگاه کاور کفش برقی را نسبت به سایر مدل های موجود در بازار متمایز ساخته است.

اجزای کاور کفش برقی

مخزن کاور کفش

خشاب های کاور کفش به صورت افقی درون دستگاه قرار میگیرند.به این طریق که با باز کردن درب مخزن، میتوان تعداد قابل توجهی از کاور کفش را درون دستگاه قرار داد.تعداد مناسب کاور کفش در دستگاه، کارایی اش را بالا برده و برای اماکن پر رفت و آمد مناسب ساخته است.با قی مانده ی کاور های موجود در دستگاه به وسیله ی صفحه ی نمایشگر، نشان داده می شود کنترل مقدار باقی مانده ی کائر در مخزن را آسوده کرده است.

ظرفیت مخزن کاور

دستگاه کاور کفش برقی، ظرفیت استفاده از 100 خشاب کاور PE را دارد.همچنین ظرفیت استفاده از کاور CPE ضخیم، 80 خشاب و حتی این دستگاه قابلیت استفاده از 50 خشاب کاور Non woven پارچه ای، در صورت باز گذاشتن درب بالایی قابلیت قرار دادن خشاب های بزرگتر (PE200 عددی) را دارد.

چشمی الکترونیکی

چشمی الکترونیکی قرار گرفته در دستگاه کاور کفش برقی گرین، کاربری این دستگاه را آسان نموده است و به صورت اتوماتیک با قرار دادن پا در قسمت نصب کاور، پاپوش های مختلف در طرح ها  و شکل های کاور می شوند.سپس با برداشتن پا، اهرم های رباتی موجود در دستگاه، برای برداشتن کاور بعدی حرکت می کنند.در این قسمت 3 ثانیه زمان برای آماده شدن ربات ها جهت کار گذاری کاور به روی پای بعدی، لازم است.سیستم چشمی هوشمند، در صورت ورود پا قبل از آمادگی اهرم نصب، آن ها را متوقف کرده و تا زمان خارج نکردن کامل پا از دستگاه، در وضعیت ثابت نگه می داد.

سنسور ها

چندین سنسور جهت ایمنی بیشتر و کارایی مدرن تر در دستگاه کاور کفش برقی تعبیه شده است.سنسور هایی با وظیفه ی کنترل تعداد کاور موجود در مخزن وخرابی کاور که هر دو با هشدار توسط مانیتور نمایش داده می شوند.سنسور تشخیص خطا که کد خطا را روی نمایشگر ثبت می کند که رفع ایرادات دستگاه حین کار را فراهم می آورد.

پنل نمایشگر

مانیتور ال ای دی قرار گرفته روی بدنه دستگاه کاور کفش برقی، تعداد کاور باقی مانده و هشدار های دستگاه را نمایش می دهد.علاوه بر کارایی فنی و کار آمد، این نمایشگر جلوه ی زیبایی را به نمای بیرونی دستگاه داده است.

لامپ UV  (اختیاری

به همراه دستگاه میتوانید با سفارش لامپ یو وی، که قابلیت ضد عفونی کردن دستگاه را دارد، این کاور زن را برای کار در محیط های ضد عفونی، مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها آماده کنید.این لامپ ها علاوه بر خود دستگاه، کفش ها را نیز ضد عفونی می کند.لامپ یو وی از تکنولوژی های مدرن دنیا می باشد که بیشتر در تجهیزات پزشکی استفاده می شود.

طراحی

طراحی زیبا و ی، دستگاه کاور کفش برقی گرین را نسبت به سایر مدل های موجود در بازار جذاب تر کرده است.جنس بدنه ی این دستگاه پلی اتیلن مقاوم است.برای نشان دادن روشن یا خاموش بودن دستگاه از ال ای دی استفاده شده است.به این صورت که با روشن بودن ال ای دی، دستگاه روشن و آماده ی کار است.

ایمنی استفاده

دستگاه کاور کفش برقی  حداکثر ایمنی را برای کاربر فراهم آورده است.مکانیزم آماده سازی کاور در این دستگاه به شکلی است که از اهرم های مخصوص در محل نصب کاور کفش استفاده شده است؛ این اهرم های رباتیک به این شکل عمل می کنند که لبه های کاور را گرفته و آن را در محل مشخص قرار می دهند.عملکرد اهرم ها به شکلی است که حتی در صورت تعلل کاربر در بیرون کشیدن پا از محل کاور بدون ایجاد هیچ مزاحمت و برخورد با پا، از لبه های کناری دستگاه، برای بازگشت به مخزن کاور استفاده می کنند.

 چگونگی کارایی

در ابتدا مخزن قرار گیری کاور ها راپر کرده و بعد از اتصال دستگاه به برق شهری 220 ولت که به وسیله ی یک کابل مناسب صورت می گیرد، با روشن شدن ال ای دی دستگاه آماده به کار است.کاور در قسمت کفی کفش نصب می شود؛ به این صورت که پس از روشن شدن دستگاه، پا ها را به نوبت به قسمت نصب کاور وارد کرده و یکی پس از دیگری کفش ها را کاور می کنیم.این دستگاه توانایی نصب کاور روی تمامی کفش ها، پوتین و پاپوش ها را دارد.

ویژگی های کاور کفش  ویژگی های اصلی محصول

  •     دارای سنسور تشخیص خطا
  •     دارای سیستم ایمنی برای کاربر
  •     دارای پنل LED برای نمایش خطا و تعداد کاور
  •     بدنه پلی اتیلن مقاوم و سبک
  •     دارای یکسال ضمانت

 

دکمه بازگشت به بالا