دانلود کتاب حسابداری مدیریت رضا شباهنگ pdf

دانلود کتاب حسابداری مدیریت رضا شباهنگ pdf

 

حسابداری مدیریت رضا شباهنگ ، کتاب حسابداری مدیریت توسط مرکز تحققیات تخصصی حسابداری و حسابرسی، سازمان حسابرسی انتشار شده ه است. در این مجموعه، ذیل سه قسمت قوانین و مقررات مالیاتی گردآمده است. قسمت اول، شامل مالیات های تکلیفی، قوانین و نحوه محاسبه آن هاست که برخی از آن ها عبارت اند از: مالیات بردرآمد اجاره املاک و مستغلات، مالیات بردرآمد حقوق و دستمزد، مالیات حق الوکاله، مالیات بردرآمد پیمان کاری، خدماتی و مهندسین مشاور، مالیات بردرآمد اشخاص حقوقی خارجی و موسسات مقیم خارج. قسمت دوم به سایر مالیات های مستقیم، قوانین و نحوه محاسبه آن ها اختصاص دارد. مالیات سالانه املاک، مالیات بر اراضی بایر، و مالیات بر ارث از آن جمله به شمار می آید. در قسمت پایانی آیین نامه نحوه تنظیم و تحریر و نگهداری دفاتر قانونی به طبع رسیده است.

 

جزوه مبانی حسابداری مدیریت پیام نور | حل تمرین های کتاب حسابداری مدیریت دکتر شباهنگ | خرید کتاب حسابداری مدیریت دکتر شباهنگ

دانلود کتاب تحلیل سازه طاحونی ، کتاب تشریح کامل مسائل تحلیل سازه ها 1 شاپور طاحونی ویرایش سوم 424 صفحه PDF برای شما دانشجویان آماده شده است. تحلیل سازه ها به عنوان یکی از دروس تخصصی رشته عمران سعی بر آن دارد تا بینشی صحیح از رفتار اجزای یک سازه را به یک مهندس ارائه نماید. نظر به اینکه، درک مفاهیم این تشریح مسائل تحلیل سازه ها اول، بدون تمرین و تکرار مسائل مختلف حاصل نمی شود. کتاب حاضر به منظور رسیدن به هدف فوق تالیف گردیده است. کتاب حاضر با ویرایش سوم به چاپ رسیده است. کتاب تحلیل سازه تالیف اقای مهندس شاپور طاحونی در اکثر دانشگاهای کشور به عنوان مرجع اصلی تدریس میشود در ضمن بقیه فصل ها در جلد دوم این کتاب ارائه شده است جلد دوم این کتاب هم در دو بخش تهیه شده است.

کتاب اصول و مبانی مشاوره ساموئل گلادینگ pdf ترجمه گنجی ، برای درک برقراری ارتباط معنوی با دیگران و کمک به مردم که با استفاده از آن می‌توانیم شناخت مردم از خودشان را بالاتر ببریم و کمک کنیم تا خود و تمام جنبه‌های زندگی خود را بهبود بخشند. مشاوره به عنوان یک شغل ممکن است هیجان‌انگیز و مفید باشد و برای مشاور شدن دلایل زیادی وجود دارد. در این کتاب اصول و مبانی مشاوره را به زبانی ساده برای شما دانشجویان عزیز آماده کرده ایم.

دکمه بازگشت به بالا